کد خبر: 568194 A

مصطفی سالاری عنوان کرد:

استاندار گیلان با اشاره به اینکه استعداد خوبی در حوزه فناوری اطلاعات در استان داریم، تصریح کرد: گیلان می تواند در این بخش در سطح کشور پیشتاز باشد.

به گزارش ایلنا ازرشت، استاندار گیلان در نشست با هیئت رئیسه دانشگاه گیلان با بیان اینکه دانشگاه‌های ما در حوزه مهارت آموزی نقص دارند، گفت: باید طبق اولویت پیش برویم و خارج از سرفصل‌های مرسوم، به گونه ای عمل کنیم که دانشجو علاوه بر تحصیل آموزش‌های تئوریک، وارد عرصه عمل شده و تجربه کسب کند.

مصطفی سالاری با اشاره به کمیته‌‌های 48 گانه‌ای که برای نیل به اهداف توسعه‌ای استان پیش‌بینی شده است، عنوان کرد: می‌توان با استفاده از ظرفیت دانشگاه برای ایجاد پیوند دوجانبه، اقدامات خوبی صورت داد تا برآیند این کمیته‌ها اثرات مثبتی برای حوزه علم و فناوری استان رقم بزند و موتور محرکی برای چرخاندن چرخ توسعه استان باشد.

استاندار گیلان با بیان اینکه هدف از تشکیل این کمیته‌ها پیوند بین بخش دولتی و غیر دولتی جهت تسریع در روند توسعه همه جانبه استان است، اظهار داشت: آمادگی کامل جهت بهره‌گیری از ظرفیت عظیم دانشگاه و دانشگاهیان وجود دارد.

سالاری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه استعداد خوبی در حوزه فناوری اطلاعات در استان داریم، تصریح کرد: گیلان می تواند در این بخش در سطح کشور پیشتاز باشد.

وی در پایان سخنانش؛ احداث ساختمان آموزشی، کارگاه‌های آموزشی، امکانات رفاهی و نظایر آن را بخش از وظایف ذاتی مجموعه مدیریتی دانشگاه برشمرد و گفت: ما نیز برای رفع آن کمک خواهیم کرد.

 

استفاده از ظرفیت فناوری اطلاعات هیئت رئیسه بخش دولتی دانشگاه گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر