کد خبر: 568116 A

استاندار گیلان خبر داد:

استاندارگیلان از عزم جدی برای مبارزه با فساد خبر داد و گفت: در برخورد با فساد باید قاطع و به دور از تبعیض عمل کنیم.

به گزارش ایلنا از رشت، مصطفی سالاری در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در تالار حکمت دانشگاه گیلان، با بیان اینکه دانشجویان فرزندان انقلاب هستند و در فضای انقلابی رشد می‌کنند، بیان داشت: دانشجویان محور فعالیت‌های جامعه و عضوی تاثیرگذار در پیشرفت جامعه هستند .

استاندارگیلان  از عزم جدی برای مبارزه با فساد خبر داد و گفت: در برخورد با فساد باید قاطع و بدور از تبعیض عمل کنیم.

استاندار گیلان با بیان اینکه سلایق افراد الزاما قانون نیست، ادامه داد: توقع از تشکل‌های دانشجویی این است که نسبت به هم سلیقه‌ای عمل نکنند. 

سالاریافزود: دانشجویان باید با تفکر برترشان پیشرو در پیشرفت ایران اسلامی باشند و در تمام مسائل ورود کنند . 

وی با تاکید بر اینکه از نقدهای دانشجویی حمایت می‌شود اذعان داشت: انجمن‌های دانشگاه‌های گیلان نظرات خود را به کمیته‌های 48 گانه استانداری ارسال کنند. 

وی دانشجویان را از سرمایه‌های نظام دانست و گفت: جوانان می‌توانند در فعالیت‌های مختلف برای کشور رونق آفرین است .

استاندار گیلان ، خرد جمعی را رویکرد مدیران ارشد استان گیلان دانست و گفت: در دوره کاری من آشپز دوتا نخواهد شد، از خرد جمعی استفاده می‌کنم، اما در حوزه‌های مدیریتی مربوط به خود، تصمیم گیرنده خواهم بود زیرا فردا باید به مردم پاسخگو باشم. 

وی با اشاره به دغدغه دانشجویان در خصوص مسئله اشتغال، گفت: حل کردن مشکلات تنها مربوط به یک نهاد نیست، بلکه باید تمام نهادها دست به دست هم داده تا مشکل بیکایر برطرف شود.

استاندار گیلان با بیان اینکه امکان کارمند شدن همه افراد وجود ندارد، گفت: به سختی جوابگو هزینه‌های جاری کشور هستیم.

سالاری با اشاه به اینکه برای احیای وضعیت اشتغال در استان باید فضای کسب و کار رونق بگیرد، گفت: در کشاورزی، گردشگری، صنعت، آبزیزی‌پروری دارای ظرفیت‌های متمایزی هستیم که باید با استفاده از ظرفیت دانشگاهیان در این زمینه اقدامات مناسبی انجام شود.

صنعت کسب و کار کشاورزی مشکلات دانشگاه گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر