کد خبر: 561706 A

نصرتی در دیدار با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری گیلان:

شهردار رشت بیان کرد: شرکت های حفار موظف به مرمت حفاری ها هستند .

به گزارش ایلنا از رشت، مسعود نصرتی در نشستی با سید محسن حسینی،مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری گیلان درباره تعاملات شهرداری و شرکت و آب فاضلاب به گفت و گو پرداخت.

مسعود نصرتی در این نشست شرکت آب و فاضلاب شهری را یکی از شرکت‌های تاثیرگذار در مدیریت شهری دانست و افزود: با مشارکت و همراهی شرکت آب و فاضلاب شهری موافق هستم و این مشارکت در گذشته وجود داشته و در آینده نیز وجود خواهد داشت.

شهردار رشت تصریح کرد: برای اینکه مشارکت شهروندان را در اجرای پروژه ها داشته باشیم باید پروژه هایی تعریف شود که همه مردم شهر به آن علاقه مند هستند و همه شهر درگیر آن شوند و همچنین نتیجه آن نیز باید برای همه ملموس باشد.

وی با اشاره به اینکه تا ورود فاضلاب به رودخانه‌های زرجوب و گوهررود قطع نشود نمی توان اقدامی برای این دو رودخانه انجام داد ابراز داشت: در زمینه رودخانه ها چند وقت گذشته نامه ای به دکتر نوبخت مکاتبه کردم و ایشان آمادگی لازم برای تزریق بودجه برای احیای رودخانه ها را دارد.

نصرتی با اشاره به حفاری‌های انجام شده در خیابان‌های رشت اظهار کرد: نباید به حفاری‌ها بخشی نگاه شود و بعد از حفاری هیچ اقدامی از سوی شرکت حفار صورت نگیرد.

شهردار رشت بیان کرد: در کف خیابان‌ها فقط حفاری صورت می گیرد و هزینه مرمت نیز توسط شرکت‌های حفار پرداخت نمی شود.

وی با اشاره به اینکه شرکت‌های حفار موظف به مرمت حفاری ها هستند تاکید کرد: اگر قرار است به اتفاق هم شهر را اداره کنیم هرکس باید پاسخگوی کار خودش باشد.

نصرتی عنوان داشت: حفاری های غیرمجاز در رشت تبدیل به یک فساد شده است و هرکس کار خودش را انجام می دهد.

  شهردار رشت همچنین از انتصاب یک مدیر اجرایی برای نظارت بر حفاری ها با آیین نامه مشخص در آینده نزدیک خبر داد.

نصرتی با بیان اینکه باید پاسخگوی مردم باشیم تاکید کرد: به تمامی شهر اطلاع رسانی می کنیم از سال آینده مرمت تمامی حفاری ها توسط شرکت های حفاری صورت گیرد و آن را آن قدر اعلام می کنیم تا مردم شهر متوجه شوند شهرداری در مرمت حفاری ها دخالت ندارد.

حسینی،مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری گیلان نیز در این نشست به پروژه های مشترک شرکت آب و فاضلاب و شهرداری رشت اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری گیلان دیدگاه نصرتی،شهردار رشت را یکپارچه سازی مدیریت شهری عنوان کرد و افزود: شهردار رشت معتقد است عوامل شهر باید در کنار یکدیگر قرار گیرند و از این سو شرکت آب و فاضلاب شهری تمایل دارد پروژه های مشترکی با شهرداری رشت برای خدمت رسانی بیشتر به مردم اجرا کند.

 حسینی به ۱۲ محله حاشیه نشین رشت اشاره کرد و گفت: این محلات باید از امتیازات برق،آب و گاز برخوردار باشند.

 

برق خدمت رسانی شرکت آب و فاضلاب گاز شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر