کد خبر: 561687 A

هومن روایی خبر داد:

رئیس‌سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری رشت از توافق نهایی با سازمان میراث فرهنگی و شروع پروژه خواهرامام رشت خبر داد و تصریح کرد: به امید خدا در نوروز پروژه خواهر امام به شهروندان تحویل خواهد شد.

به گزارش ایلنا از رشت، هومن روایی افزایش کیفیت آسفالت را از برنامه های پیش روی این سازمان عنوان کرد و گفت: خرید دستگاه راک با هزینه ای بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان برای تجهیز کارخانه و بالا بردن کیفیت آسفالت در دستور کار این سازمان است.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری رشت از شروع اجرای پروژه پسماند جهت هدایت شیرابه های سراوان و احداث سوله در بحث زباله خبر داد و تصریح کرد: این پروژه با هزینه ای بالغ بر ۷ میلیارد تومان برآورد شده است.

وی با اشاره تجهیز کلیه دستگاههای سبک و سنگین و راه سازی این سازمان به سیستم جی پی اس یا پیام اضطراری افزود: تجهیز ناوگان راه سازی ؛ شاسی کشی کامیون ها و نصب تیغه های برف روب از دیگر اقدامات انجام شده توسط این سازمان در سال جاری است .

روایی از خرید روبات پرچم دار توسط سازمان عمران و باز آفرینی شهرداری رشت خبر داد و گفت: این امر برای افزایش امنیت انجام شده است و در مکانهایی که مورد نیاز است دیگر از انسان برای تکان دادن پرچم استفاده نمی شود و این امر امنیت حمل نقل و ترافیک را افزایش می دهد.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری رشت از برنامه ریزی برای انتقال کارخانه آسفالت شهرداری رشت به شهرک صنعتی سپیدرود خبر داد و گفت: این امر با هدف تولید شبانه روزی در سه شفیت انجام می شود.

اتمام پروژه خواهر امام در نوروز ۹۷

وی از توافق نهایی با سازمان میراث فرهنگی و شروع پروژه خواهرامام رشت خبر داد و تصریح کرد:به امید خداوند در نوروز پروژه خواهر امام به شهروندان تحویل داده خواهد شد.

پیشرفت ۸۰ درصدی درمانگاه هموفیلی ها

روایی با بیان اینکه تشریفات اداری باغ ۴۵۰ هکتاری در مراحل اتمام است خاطرنشان کرد: درمانگاه هموفیلی ها واقع در چله خانه ۸۰ درصد پیشرفت دارد که چندی پیش بازدیدی از روند ساخت این درمانگاه به همراه فاطمه شیرزاد رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی رشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی از این درمانگاه انجام شد.

سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری رشت با اشاره به ساخت ساختمانی تمام چوبی برای زنان سرپرست خانوار افزود: این ساختمان با هدف ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار در بلوار کشاورز ساخته می شود که تاکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

روایی با بیان اینکه سازمان برای تسریع روند پروژه ها سازمان عمران آسفالت در اختیار مناطق قرار می دهدگفت: آسفالت پنج منطقه از سوی سازمان عمران و باز آفرینی شهرداری رشت انجام می شود با این امر در هزینه های مالی صرفه جویی می شود و بهینه سازی صورت می گیرد.

روایی با اشاره به دیگر برنامه های پیش روی سازمان عمران و باز آفرینی شهر داری رشت از احداث باغ ژاپنی ها در خیابان حافظ روبروی پارک شهر رشتخبر داد و افزود : در این باغ ساخت رستوران ژاپنی و ایجاد رودخانه با تنوع زیستی انواع ماهیان و درختان ژاپنی در دستور کار قرار دارد .

وی تجهیز ناوگان راه سازی توسط سازمان عمران و باز آفرینی شهرداری رشت را مورد تاکید قرار داد و گفت: خرید یک دستگاه فیشر؛ تجهیز آزمایشگاه کارخانه آسفالت؛ تجهیز همه نیروها به تجهیزات زمستانی و آمادگی کامل جهت بحران احتمالی برف از دیگر برنامه های پیش روی این سازمان است.

 

ترافیک رئیس دانشگاه علوم پزشکی محیط زیست نوروز شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر