کد خبر: 555990 A

با حضور سرمایه‌گذاران کره‌ای منعقد شد؛

مدیر دفتر تجهیز منابع‌مالی و توسعه مشارکت آبفای گیلان از انعقاد قرارداد بازنگری طرح ایجاد تأسیسات فاضلاب رشت، تالش و فومن با همکاری و سرمایه‌گذاری شرکت مهندسین مشاور Kecc و مهندسان مشاور طوس آب خبر داد.

به گزارش ایلنا، ماهیار اکبری مدیر دفتر تجهیز منابع مالی و توسعه مشارکت آبفای گیلان بیان کرد: در پی سلسله نشست‌های بررسی راهکارهای همکاری با مجموعه شرکت‌های سرمایه‌گذاری کره‌ای به‌منظور ایجاد خط اعتباری از این کشور، سه طرح ایجاد تأسیسات فاضلاب شهرهای رشت، تالش و فومن در دستور کار قرار گرفت.

اکبری افزود: در نشستی با حضور  مولایی‌پور مدیرکل سازمان امور اقتصاد و دارایی استان در آبفای گیلان، قرارداد طرح ایجاد تأسیسات فاضلاب رشت، تالش و فومن بین شرکت‌های مهندسین مشاور Kecc از کره‌جنوبی و مهندسان مشاور طوس آب منعقد شد.

گفتنی است، این مذاکرات از مهرماه سال گذشته آغاز و با انعقاد قرارداد در آبان ماه سال‌جاری، در صورت تأئید مطالعات انجام شده منجر به ایجاد خط اعتباری از کشور کره‌جنوبی و اجرای باقیمانده طرح فاضلاب شهر رشت و همچنین اجرای کامل طرح ایجاد تأسیسات فاضلاب شهرهای تالش و فومن با سرمایه‌گذاری و حضور شرکت‌های کره‌ای خواهد شد.

آبفای گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر