کد خبر: 554561 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان :

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: رسانه های مکتوب و مجازی این استان با ارائه محصولات خبری ارزشمند، در سال‌های گذشته در جذب مخاطب موفق بوده اند.

به گزارش ایلنا، فیروز فاضلی در بازدید از غرفه مطبوعات گیلان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های کشور در مصلای تهران اظهار داشت: ٢٦٢ نشریه مکتوب و ٩٩ پایگاه خبری در استان گیلان فعال است و فعالیت آنها به عنوان چشمان بیدار جامعه در سرعت و کیفیت انتقال اطلاعات چشمگیر است.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه صنعت چاپ و نشر در استان گیلان از وضعیت مطلوبی برخوردار است، افزود: دستگاه هشت رنگ برای چاپ نشریات گیلان خریداری شد و در حوزه زیبایی شناختی نشریات، موثر خواهد بود.

فاضلی با بیان اینکه نشریات استانی، یارانه مطبوعاتی خود را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری کنند، خاطرنشان کرد: بر اساس سیاست‌های وزارت ارشاد، مطبوعات به مرور از یارانه منفک خواهند شد تا به صورت مستقل درآمدزایی کنند.

بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها از جمعه ٥ لغایت ١٢ آبان با شعار «رسانه های آزاد، انسجام اجتماعی و پیشرفت ملی» با حضور بیش از ٩٤٠ رسانه در مصلی امام (ره) تهران برگزار شد.

 

جامعه رسانه فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یارانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر