کد خبر: 554515 A

به میزبانی منطقه آزاد انزلی؛

تیم شهر باران منطقه آزاد انزلی از گیلان قهرمان پنجمین دوره مسابقات کشوری راگبی ساحلی شد.

به‌گزارش ایلنا از بندرانزلی، روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان‌منطقه آزاد انزلی گفت: پنجمین دوره مسابقات کشوری راگبی ساحلی در مجموعه ورزش های ساحلی سیروس قاقران این منطقه با حضور بیش از ۱۰۰ ورزشکار در قالب ۱۱ تیم از ۸ استان کشور برگزار شد.

بنابر این گزارش در پایان این دوره از رقابت ها تیم شهر باران منطقه آزاد انزلی از گیلان قهرمان این دوره از مسابقات شد و تیم داتیس تهران و همچنین شهر ری(تهران) به ترتیب در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

مهدی ممتاز امیری مسئول کمیته راگبی ساحلی فدراسیون با اظهارتشکر از حمایت همه جانبه منطقه آزاد انزلی در برگزاری هرچه بهتر این دوره از رقابت‌ها، تصریح کرد: این دوره از رقابت ها از لحاظ کیفیت و نوع برگزاری و همچنین زمین مسابقه ، از بالاترین سطح برخوردار بود.

 راگبی ساحلی نوع دیگر از ورزش راگبی است که متفاوت تر از راگبی روی چمن و در زمین ماسه ای در ابعاد 23*25 متر و در دو زمان پنج دقیقه‌ای برگزار می شود و هرتیم دارای پنج بازیکن است.

لازم بذکر است سازمان منطقه آزاد انزلی تا کنون میزبانی بسیاری از مسابقات و رویداد های ورزشی در سطح بین المللی و ملی بوده است و با توجه به زیرساخت‌های مناسب ایجاد شده  و در راستای حمایت از ورزشکاران و رشته های ورزشی در  آینده میزبان مسابقات ورزشی در سطوح مختلف خواهد بود.

Ragbi4

استان کشور رشته های ورزشی رقابت روابط عمومی و امور بین الملل زمین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر