کد خبر: 543511 A

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان گفت: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان برای مواجهه با شرایط جوی نیمه دوم سال آماده است .

به گزارش ایلنا از رشت، مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان، علی اصغر عباسی ، صبح امروز با اعلام آمادگی کامل این شرکت برای مواجهه با برودت هوا و شرایط جوی نیمه دوم سال ۹۶ گفت : در آستانه سرما همه تمهیدات برای مواجهه با شرایط جوی نامناسب اتخاذ و ذخیره سازی سوخت دوم صنایعی که ممکن است به دلیل افت فشار گاز از نفتگاز استفاده کنند انجام شده است.

علی اصغر عباسی مدیر منطقه گیلان گفت: از مجموع ۲۲۱ میلیون لیتر نفتگاز نیروگاهی که از ابتدای سال تاکنون در سطح استان توزیع شده است ؛ ۱۴۳ میلیون لیتر به نیروگاه سیکل ترکیبی رشت ، ۵۵ میلیون لیتر به نیروگاه پره سر و ۲۳ میلیون لیتر به نیروگاه لوشان ارسال شده است که به ترتیب ذخیره سازی ۹۳ ، ۹۱ و ۸۸  درصدی این نیروگاهها را به دنبال داشته است .     

وی همچنین اضافه کرد : از ابتدای سال تاکنون مجموعاً پنج میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر سوخت ATK از طریق مرکز سوختگیری هواپیمائی شهید اسدپور رشت برای فرودگاه بین المللی سردار جنگل کلانشهر رشت ارسال شده است و  برای شش ماه دوم نیز ذخیره سازی انجام شد . 
 

 

پخش فرآورده های نفتی جنگل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی فرودگاه نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر