کد خبر: 529609 A

با حضور معاون استاندار گیلان صورت گرفت؛

همزمان با هفته دولت فاز تفریحی دهکده گردشگری حیران شهرستان آستارا با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری و مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان به بهره برداری رسید.

به گزارش ایلنا از آستارا، علیزاده در مراسم افتتاح این طرح گردشگری احداث مجموعه های گردشگری چند منظوره را تامین کننده تمام نیازهای بین راهی گردشگران خواند و با اشاره به ظرفیت توریستی و گردشگری آستارا تصریح نمود:نگاه میراث فرهنگی توسعه مناطق گردشگری با محوریت حمایت از سرمایه گذار است و مرحله پساتحریم فرصتی مغتنم جهت بهره گیری از ظرفیت سرمایه گذاران خارجی را فراهم می آورد.

این مسئول با اشاره به ایجاد حاشیه امن برای سرمایه گذاران افزود:دولت مصمم به فراهم کردن زمینه های لازم برای توسعه گردشگری و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی است.

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گیلان با تقدیر از حمایت های استاندار گیلان از سرمایه گذاران حوزه گردشگری، خواستار هم افزایی سایر دستگاه ها در جهت اعتلای این صنعت از طریق حمایت از بخش خصوصی شد.

در ادامه محمدحسین اصغریان معاون توسعه منابع انسانی استانداری گیلان روند توسعه گردشگری در استان را ممتاز خواند و افزود:آنچه که موجب رشد اقتصادی و روند مثبت در اشتغالزایی استان می شود،توجه به طرح های گردشگریست.

وی، فراهم‌کردن زیرساخت‌های این صنعت را از ضرورت‌های‌اقتصادی استان قلمداد کرد و با اشاره به ظرفیت‌های گیلان و تمایل بخش خصوصی به فعالیت در استان،از تلاش دولت برای تسهیل در روند اجرای فعالیت‌های گردشگری خبر داد.

استان گیلان دولت صنایع دستی و گردشگری گردشگری معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر