کد خبر: 496039 A

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت گفت: نمایش درام "پس لرزه های عشق" این روزها در سالن مجتمع فرهنگی هنری شفت در حال تمرین است.

به گزارش ایلنا از شفت، سید امیر مصباح با اعلام این خبرگفت: نمایش درام"پس لرزه‌های عشق"به نویسندگی امیررضابهجت، کارگردانی امید فاتح و همراهی هنرمندان تئاتر شهرستان درحال تمرین است.

وی ادامه داد: هنر برترین ابزار انتقال پیام و نهادینه کردن آن در ذهن جامعه است و با استفاده از ابزار هنری می توان به مقابله با ناهنجاری های اجتماعی برخاست.

مصباح در خصوص اهمیت خلق یک اثرهنری افزود: هنرمند با اثری که خلق می کند می تواند زمینه ای را فراهم کند تا نوجوانان وجوانان در یک بستر مناسب فرهنگی همراه با تأمل، دقت و انتخاب درحوزه فرهنگ واندیشه وقت خود را صرف کنند و در برطرف کردن مسائل و مشکلات جامعه خود سهیم باشند.

وی همچنین هدف از اجرای برنامه‌های جذاب هنری را پرکردن اوقات فراغت شهرستان و جذب و شناسایی استعدادهای سینمایی شهرستان در درازمدت عنوان کرد.

این مسئول تصریح کرد: این نمایش یک موضوع اجتماعی است و ماجرای آن درگیری بین یک زوج جوان است که به دلیل مسائل شغلی دچاراختلافات خانوادگی می شوندواین اختلاف باعث جدایی ودوری آن هاازیکدیگرمی گردد.تااین که بادیدن یکی ازدوستان مشترک حوادث جدیدی درزندگی آنان رخ می دهد و... .

گفتنی است دراین نمایش مبین تقوی، امیدفاتح، فاطمه خلیفی، زهره محبی، مژده پوریعقوبی، امیر رضا بهجت، وحیدخوش طینت و آرش میربلوک ایفای نقش می کنند.

زهره عشق فرهنگ و ارشاد اسلامی فرهنگی هنری پس لرزه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر