کد خبر: 468554 A

رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان مطرح کرد:

رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان در نشست هم‌اندیشی با مجمع نمایندگان استان درباره نحوه توزیع بودجه افزود: خدمت به مردم جناح نمی‌شناسد و دولتمردان برای خدمت به تمام مردم کشور اهتمام دارند.

به گزارش ایلنا از رشت، کیوان محمدی به برخی انتقادها به نحوه توزیع بودجه و تملک دارایی اشاره و تصریح کرد: برخی نحوه توزیع و شاخص‌ها را مکفی نمی‌دانستند و در جلسات مطرح شد که تملک دارایی بر چه اساس توزیع می شود.

وی ادامه داد: همه کسانی که در هر جناحی حضور داشته و در جمهوری اسلامی ایران مسئولیت دارند، همه تلاش شان این است که کشور آرام ، باوفاق و سرافراز باشد.

محمدی افزود: با تایید نهایی ، شاخص ها را برای عرضه به شورای برنامه ریزی آماده و آنجا طرح مسئله و مصوب می‌کنیم که توزیع بودجه و سال های بعد از آن براساس شاخص‌هایی که تایید می شود، انجام شود.

وی اضافه کرد: در همین راستا، کارشناسان ما شاخص های بیش از یک دهه اخیر را بررسی کرده اند و به نتایجی هم رسیدند که قرار شده این نتایج به مدیران دستگاه‌های اجرایی و نمایندگان ارائه شود تا دیدگاه های خود را تبیین کنند .

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی در این جلسه با قدردانی از برگزاری این جلسه برای شفاف سازی شاخص های توزیع بودجه استان گفت: تخصیص اعتبارات و تحقق آنچه در بودجه 96 آمده، حائز اهمیت است.

اسدلله عباسی افزود: در بخش عمرانی در استان نیز فرمانداران عملکرد شهرستان همچون پروژه‌های آب ، راه روستایی و بنیاد مسکن را به نمایندگان ارائه کنند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: فرمانداران باید نمایندگان را در جریان مصوبات شان بگذارند از این رو قبل از آنچه مصوب می کنند، با نمایندگان مشورت داشته باشند و بعد در شورا بررسی و مصوب کنند.

عباسی اذعان داشت: پیشرفت عمرانی پروژه‌ها مشخص و کار شفاف و روشن شود تا نمایندگان نیز بتوانند کمبودها را پیگیری کنند.

استان گیلان بودجه جمهوری اسلامی ایران سازمان برنامه و بودجه مسکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر