کد خبر: 468317 A

در سومین همایش ارتباط صنعت برق؛

مدیر عامل شرکت توانیر و رئیس سومین همایش ارتباط صنعت برق با دانشگاه ها و مراکز پژوهشی با اهدا لوح سپاس از مدیر عامل برق منطقه ای گیلان قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی برق منطقه ای گیلان، آرش کردی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت توانیر  و رئیس سومین همایش ارتباط صنعت برق با دانشگاه ها و مراکز پژوهشی با اهدا لوح سپاس به عظیم بلبل آبادی مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان در خصوص قرار گرفتن اثر علمی پژوهشی شرکت در ردیف مقالات برتر همایش از ایشان قدردانی کرد.

اثر علمی پژوهشی شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان تحت عنوان« تاثیر میکروپایل بر روی فونداسیونهای خطوط فشار قوی استان گیلان و مقایسه اقتصادی آن با روش پدوچیمنی» در سومین همایش ارتباط صنعت برق با دانشگاه ها و مراکز پژوهشی(PIUC) از سوی هیات داوران مورد پذیرش قرار گرفت و در ردیف مقالات برتر به منظور ارائه شفاهی انتخاب شد.

در همین راستا آرش کردی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت توانیر  و رئیس سومین همایش با اهدا لوح سپاس به  عظیم بلبل آبادی مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان از تلاش‌های ارزنده ایشان قدردانی کرد.

گفتنی است که سومین همایش ارتباط صنعت برق با دانشگاه ها و مراکز پژوهشی(PIUC) بهمن ماه سال جاری در تهران – پژوهشگاه نیرو برگزار شد.

برق روابط عمومی صنعت مدیر عامل شرکت منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر