کد خبر: 439035 A

مسئول کانون فکری کودکان و نوجوانان آستارا خبر داد:

مسئول مرکز شماره یک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آستارا بیان داشت: آثار پژوهشی 3 نوجوان آستارایی در همایش پژوهشگران نوجوان استان گیلان، به عنوان آثار پژوهشی برتر انتخاب شد.

به گزارش ایلنا از آستارا، صابر فرضی زاد در حاشیه کارگاه آموزشی پژوهش بیان داشت: آثار پژوهشی مبینا حبیبی، نازنین سرباز و مبینا نورسته از اعضای نوجوان این مرکز در همایش پژوهشگران نوجوان استان گیلان، به عنوان آثار پژوهشی برتر انتخاب شد.

مسئول مرکز شماره یک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آستارا بیان کرد: موضوع آثار ارایه شده نوجوانان آستارا علمی و ادبی بوده و در این همایش که هفته گذشته در بندر انزلی ترتیب یافت 23 پژوهشگر نوجوان از استان گیلان شرکت کرده بودند.

وی افزود: 20 نفر از اعضای نوجوان‌مرکز شماره یک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آثار پژوهشی خود را مرتبط با موضوع های حضرت مهدی موعود (عج) عدالت گستر جهانی، فضایل اخلاقی امام رضا (ع) و معماری حرم امام رضا (ع) به این کارگاه ارائه کردند.

فرضی راد خاطر نشان کرد: به مناسبت هفته پژوهش کارگاه آموزشی با شرکت دانش آموزان پژوهشگر در مرکز شماره یک برگزار شد و جمع کثیری از دانش آموزان مقطع ابتدایی با روش‌های گردآوری و نگارش تحقیق و پژوهش آشنا شدند.

استان گیلان امام رضا کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نوجوانان بندر انزلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر