کد خبر: 427350 A

معاون شرکت مهندسی آب و فاضلاب گیلان خبر داد:

معاون منابع انسانی و بهبود مدیریت شرکت مهندسی آب و فاضلاب گفت: در مدت سه سال گذشته آبرسانی به روستاهای استان 10 درصد رشد داشته و این موضوع برای گیلان موفقیت محسوب می‌شود.

به گزارش ایلنا از رشت، رضا گیاهی امروز با اشاره به برنامه جدی صنعت آب و فاضلاب برای آبرسانی به روستاها در کشور اظهار کرد: کمتر از 80 درصد از روستاهای کشور تامین آب شده است.

وی از اختصاص 500 میلیون دلار از محل صندوق ذخیره ارزی برای آبرسانی به روستاهای کشور خبر داد و افزود: سال‌های آینده اعتبارات مذکور در روستاها هزینه می‌شود.

گیاهی به توسعه شبکه‌های آب در روستاهای گیلان اشاره کرد و گفت: در مدت سه سال گذشته آبرسانی به روستاهای استان 10 درصد رشد داشته است و این موضوع برای گیلان موفقیت محسوب می‌شود.

معاون منابع انسانی و بهبود مدیریت شرکت مهندسی آب و فاضلاب با بیان اینکه نزدیک به صد درصد از جمعیت شهری زیر پوشش صنعت آب کشور است، تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تمام جمعیت روستایی در مناطق مختلف را پوشش دهیم.

وی برخورداری از آب شرب روستایی در کشور را 74 درصد دانست و خاطرنشان کرد: استفاده از منابع غیردولتی در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از برنامه‌های صنعت آب و فاضلاب کشور است.

آب و فاضلاب اقتصاد مقاومتی رشد صنعت معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر