کد خبر: 423806 A

معاون ورزش بانوان رشت خبر داد:

معاون ورزش بانوان شهرستان رشت با بیان اینکه شهرستان رشت قریب به 64 هزار ورزشکار سازمان یافته دارد، گفت: شهرستان رشت 25هزار و 723 ورزشکار خانم و 38 هزار و 182 ورزشکار سازمان یافته در بخش آقایان دارد.

به گزارش ایلنا از رشت، معاون ورزش بانوان شهرستان رشت بیان کرد: ورزش همگانی نقش موثری در ورزش های گروهی دارد.

وی با بیان اینکه بانوان بیشترین تعداد افراد شرکت کننده در ورزش همگانی را تشکیل می‌دهند، افزود: با توجه به ساماندهی و تجهیزات ورزشی در پارک ها بانوان از امکانات مناسبی بهره مند می شوند.

عابدینی با اشاره به حضور کارشناسان تربیت‌بدنی در پارک‌ها برای آموزش استفاده صحیح از دستگاه‌های ورزشی، گفت: متاسفانه هزینه این کارشناسان تامین نشده است و این افراد به صورت رایگان در پارک ها حضور دارند و حتی برای تامین هزینه ایاب ذهاب آنان با مشکل مواجه هستیم.

وی گفت: تجهیز هرچه بیشتر پارک‌ها و فضاهای عمومی نیاز خانواده‌ها را در این خصوص رفع می‌کند.

معاون ورزش بانوان شهرستان رشت خاطرنشان کرد: با اینکه 25 نایب رئیس در بخش ورزش قهرمانی بانوان شهرستان رشت داریم که 20 تای آن فعال هستند، گفت: کمبود امکانات سخت افزاری بیشترین محدودیت ما را تشکیل می‌دهند.

وی با بیان اینکه شهرستان رشت قریب به 64 هزار ورزشکار سازمان یافته دارد، گفت:شهرستان رشت 25 هزار و 723 ورزشکار خانم و 38 هزار و 182 ورزشکار سازمان یافته در بخش آقایان دارد.

معاون ورزش بانوان تجهیزات ورزشی تربیت بدنی ورزش همگانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر