کد خبر: 415576 A

فرماندار رودسر خبر داد:

فرماندار رودسر از ثبت 481 شرکت تعاونی در سامانه اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد و اظهارکرد: این تعاونی‌ها با 14هزار و 430 نفر عضو برای چهار هزار و 500 نفر اشتغال ایجاد کرده است.

به گزارش ایلنا از رودسر، امیر جانبازی ظهر امروز در جلسه تشکیل و تاسیس تعاونی توسعه و عمران این شهرستان بیان کرد: یکی از سیاست‌های مدیریت شهرستان ارتقای مباحث عمرانی در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید است.

فرماندار رودسر با اشاره به اینکه رودسر در بخش کشاورزی فعال است، خاطرنشان کرد: رودسر دارای ظرفیت‌های خوبی در صنعت و گردشگری است.

فرماندار رودسر از ثبت 481 شرکت تعاونی در سامانه اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد و اظهار کرد: این تعاونی‌ها با 14 هزار و 430 نفر عضو برای چهار هزار و 500 نفر اشتغال ایجاد کرده است.

جانبازی با بیان اینکه تشکیل تعاونی‌ها با هم‌افزایی می‌تواند در توسعه و عمران رودسر جهش ایجاد کند، بیان کرد: سهم شهرستان رودسر در بخش تعاونی از 25 درصد تاکنون شش درصد محقق شده است.

جانبازی تصریح‌کرد: خدمات 10 شرکت‌تعاونی‌سردخانه با ظرفیت‌بیش از 15 هزارتن از دیگر فعالیت‌های تعاونی در رودسر است.

فرماندار رودسر صید 500 تن انواع ماهیان‌توسط 13 پره تعاونی، 30 درصد حمل و نقل توسط تاکسیرانی و تاکسی بی‌سیم، تحویل 240 واحد مسکن مهر را از جمله فعالیت‌های تعاونی در رودسر عنوان کرد.

اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی اشتغال دولت فرماندار شرکت تعاونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر