کد خبر: 413520 A

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی خواستار شد:

مدیرعامل سازمان منطقه‌آزاد انزلی بر ضرورت آموزش آن در مدارس منطقه‌آزاد تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از کیاشهر، به مناسبت آغاز سال‌تحصیلی مدارس، با حضور  مسرور رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل سازمان، معاونان و مدیران این سازمان، قربانی نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی و مسئولان شهرستانی، مراسمی تحت عنوان "جشن آغاز سال‌تحصیلی مدارس در دبستان استثنایی آیت بندر کیاشهر" برگزار شد.

 مسرور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه‌آزاد انزلی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، آغاز سال تحصیلی جدید را به دانش‌آموزان حاضر تبریک گفت و از زحمات معلمان و مدیران آموزش و پرورش منطقه تقدیر نمود.

وی تقویت فرهنگ کار تیمی را به منظور دست یابی به توسعه حائز اهمیت دانست و ضمن تاکید بر ضرورت آموزش آن در مدارس منطقه‌آزاد انزلی اظهار داشت: قطعاً ثمره کار تیمی و اهمیت دادن به این موضوع تاثیرات مثبتی را در رشد و توسعه کشور به همراه خواهد داشت.

رییس هیأت‌مدیره و مدیرعامل سازمان خدمت‌رسانی به مردم را از وظایف اصلی سازمان متبوع خود دانست و بر تقویت زیرساخت‌های آموزش و پرورش منطقه تاکید کرد. 

این مراسم در پایان با نواخته شدن زنگ مدرسه توسط پدر شهید دلیلی به کار خود پایان داد و دانش‌آموزان با عبور از دروازه قرآن و دریافت هدایای تهیه شده توسط سازمان منطقه‌آزاد انزلی به کلاس‌های خود هدایت شدند.

توسعه پایدار دانش آموزان قرآن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر