کد خبر: 413365 A

ایلنا: فرماندار رودسر به اختصاص 20 درصد از اعتبارات رودسر به آموزش و پرورش این شهرستان اشاره کرد و گفت: تصمیم مذکور در کمیته برنامه‌ریزی رودسر اتخاذ شده است.

به گزارش ایلنا از رودسر، امیر جانبازی پیش از ظهر امروز در جریان بازدید از مدارس این شهرستان با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس، با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی با تکیه بر داشته‌ها و امکانات درونی محقق می‌شود، تصریح کرد: دانش‌آموزان و نیروهای انسانی موثرترین سرمایه‌های داخلی هستند.

فرماندار رودسر به اختصاص 20 درصد از اعتبارات رودسر به آموزش و پرورش این شهرستان اشاره کرد و گفت: تصمیم مذکور در کمیته برنامه‌ریزی رودسر اتخاذ شده است.

وی به اجرای سرشماری اینترنتی عمومی نفوس و مسکن از امروز در کشور اشاره کرد و گفت: با وجود اطلاعات صحیح می‌توانیم در مسیر توسعه و پیشرفت کشور گام برداریم.

جانبازی با تأکید بر روحیه پرسشگری توسط دانش‌آموزان، اظهار کرد: مسؤولان مدارس موظف هستند فضا را برای روشنگری دانش‌آموزان مهیا کنند.

رئیس اداره آموزش و پرورش رودسر نیز در جریان بازدید مذکور با اشاره به ورود 8 هزار و 600 نفر از دانش‌آموزان به مدارس این شهرستان در سال 96 ـ 95 خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس رزمندگان با ایثارگری امنیت را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند.

قربان احمدی، وجود 61 شهید و 110 ایثارگر دانش‌آموز و فرهنگی را از افتخارهای آموزش و پرورش رودسر عنوان کرد و بیان داشت: امیدواریم دانش‌آموزان با درک موقعیت کنونی در عرصه تعلیم و تربیت تلاش کنند.

وی به ورود 8 هزار و 600 دانش‌آموز به 96 واحد آموزشی در سال تحصیلی جدید در این شهرستان اشاره کرد و افزود: 800 نفر معلم آموزش دانش‌آموزان در 265 کلاس درس را به عهده دارند.

رئیس اداره آموزش و پرورش رودسر با بیان اینکه شش کمیته آماده‌سازی مدارس با همکاری دستگاه‌های مربوطه از ابتدای امسال در رودسر تشکیل شده است، اظهارکرد: سال گذشته رودسر رتبه دوم پروژه مهر را در استان کسب کرده است.

آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر