کد خبر: 404380 A

فرماندار لاهیجان:

ایلنا: فرماندار لاهیجان گفت: اگر قرار بود ایران گلستان شود، باید در دولت نهم و دهم انجام می‌شد زیرا درآمد کشور از فروش نفت در دولت قبل بسیار بالاتر از موقعیت فعلی بود درحالی‌که اکنون دولت فعلی وارث بسیاری از مشکلات دولت قبلی نیز هست.

به گزارش ایلنا از لاهیجان سید محمد احمدی در جلسه‌ای که به منظور برنامه ریزی افتتاح طرح‌های هفته دولت در این شهرستان برگزار شد گفت:  بند "ق"  از قانون  در شهرستان  لاهیجان صددرصد  اجرایی شده  که نتیجه‌اش سبز شدن  شهرستان لاهیجان در بعد گازرسانی  است که انشاء ا... به زودی اعلام  خواهد شد.

فرماندار لاهیجان با اشاره به نقد‌های غیرمنصافه‌ای درباره عملکرد دولت تدبیر و امید مطرح می‌شود خاطرنشان کرد: اگر قرار بود ایران گلستان شود باید در دولت نهم و دهم  انجام می‌شد زیرا درآمد کشور از فروش  نفت در آن زمان بسیار بالاتر  از موقعیت فعلی بود اما  متاسفانه این‌کار صورت نگرفت و دولت فعلی وارث بسیاری از مشکلات  دولت قبلی نیز هست.

احمدی گفت: از نماینده محترم مجلس شورای اسلامی خواستم در جذب اعتبارات عمرانی شهرستان بیشتر با ما همکاری و تلاش داشته باشد  تا انشاء ا... شاهد رشد و شکوفایی اقتصادی و عمرانی شهرستان باشیم.

به گزارش ایلنا، در جلسه مذکور مقرر شد افتتاحیه پروژه‌ها  روز شنبه به طور متمرکز در پروژه  باغ نارنج  شهرستان لاهیجان  و روستای سرچشمه با حضور نماینده  دولت در شهرستان  لاهیجان انجام  شود.

هفته دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر