کد خبر: 401917 A

معاون سیاسی فرماندار آستارا:

ایلنا: معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان مرزی بندر آستارا آرامش و ثبات اقتصادی را از خدمات مهم دولت تدبیر و امید عنوان کرد.

به گزارش ایلنا از آستارا، نشست هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته دولت با حضور مسئولان ادارات و نهادهای دولتی و غیر دولتی و مسئولان نظامی و انتظامی در شهرستان مرزی بندر آستارا برگزار شد.

محمد مهدی مظفری معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان مرزی بندر آستارا، در این نشست اظهار کرد: هفته دولت فرصت مغتنمی است که کارگزاران دولت، اقدامات و تلاش‌های خود را به آگاهی مردم برسانند.

وی ادامه داد: دولت تدبیر و امید از ابتدای کار، اولویت‌هایی را برای خود مشخص کرده و ضمن شناسایی مسایل اصلی کشور، بر حل این مسایل متمرکز شده است.

وی تلاش در جهت عمران و آبادانی را از جمله اولویت‌های کاری دولت برشمرد و افزود: یکی از مهمترین مسایل اجتماعی مدنظر دولت، مسأله بهداشت و درمان بود و علاوه بر اینکه به صورت ویژه بر این موضوع متمرکز شد، طرح تحول نظام سلامت را در پیش گرفت و امروز شاهد این هستیم که طرح مذکور موجب اعتماد بیشتر مردم به نظام شده است.

مظفری اجرای پروژه‌های ارزشمندی همچون بیمارستان 132 تخت خوابی را در شهرستان آستارا از نتایج تحقق این طرح عنوان کرد و یادآور شد: این پروژه در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید تا در خدمت سلامت مردم این خطه باشد.

وی با تأکید بر اینکه آرامش و ثبات اقتصادی از دیگر خدمات دولت است و گفت: تمامی مدیران دستگاه‌های دولتی باید از توان و ظرفیت خود برای اجرای هر باشکوه برنامه‌های هفته دولت استفاده کنند.

وی تکمیل و بهره‌برداری از سالن بزرگ آمفی تئاتر ارشاد را در سال 1394، از اقدامات مهم دولت در عرصه فرهنگ در شهرستان دانست و توضیح داد: این پروژه بیش از 17 سال به صورت نیمه کاره رها شده بود و با پیگیری و همت دولت‌مردان تقدیم اهالی فرهنگ و هنر شهرستان شد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری آستارا در بخش دیگر سخنان خود سیاست خارجی را از دیگر برنامه های دولت تدبیر و امید در عرصه بین المللی برشمرد و تصریح کرد: امروز کشورمان در تعامل مناسبی با دنیا است و در پی این تعامل شاهد آرامش خوبی در کشور هستیم.

وی پیش بینی وضعیت نرخ ارز و تحولات اقتصادی توسط فعالان اقتصادی را از نتایج مهم این تعامل دانست و یادآور شد: نعمت وجود رهبری دور اندیش در نظام مقدس جمهوری اسلامی، سبب شده است تا با تذکرات و توصیه های ایشان هر جا خطایی وجود داشته باشد، اصلاح شود.

محمدمهدی مظفری با بیان اینکه دولت در طی این سال‌ها، علیرغم مشکلات فراوان و تنگناهای شدید مالی، کارهای بسیار ارزشمندی را در بخش‌های مختلف انجام داد، خاطرنشان کرد: در پی این اقدامات، شاهد کاهش نرخ تورم از بالغ بر 40 درصد به نزدیک نرخ تک رقمی است.

وی از اعتماد مردم به دولت تدبیر و امید سخن گفت و افزود: ضروری است که این اعتماد حفظ شود و رفتار مدیران در مسئولیت های مختلف در تحقق این هدف بسیار تأثیرگذار است

بیمارستان تورم سیاسی و اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر