کد خبر: 392802 A

رئیس بانک مهر اقتصاد گیلان خبر داد:

پرداخت تسهیلات خوداشتغالی گامی موثر در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دارد و بانک مهر اقتصاد با پرداخت تسهیلات تکلیفی تلاش دارد در کارآفرینی و خوداشتغالی جوانان استان سهیم باشد.

به گزارش ایلنا از رشت، فریدون حاجی زاده در دیدار بامدیر کل بیمه خدمات درمانی استان گیلان به تشریح فعالیت این بانک پرداخت و افزود بانک مهر اقتصاد در پرداخت تنوع تسهیلاتی یکی ازبانکهای شاخص کشور است.

وی اظهار داشت اعتماد مردم به این بانک و پرداخت تسهیلات مطابق با نیاز مشتری، توسعه اشتغال ، تحقق اقتصاد مقاومتی، مشاوره به مشتریان جهت دریافت تسهیلات در راستای ایجاد اشتغال متاسب و پایدار از ویژگیهای بانک مهر اقتصاد است.

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان گیلان با اشاره به اینکه پرهیز از معاملات ربوی تحقق شعار اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، ایجاد اشتغال محورترین اصول بانک‌ مهر اقتصاد است بیان داشت: پرداخت تسهیلات خوداشتغالی گامی موثر در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دارد و بانک مهر اقتصاد با پرداخت تسهیلات تکلیفی تلاش دارد در کارآفرینی و خوداشتغالی جوانان استان سهیم باشد.

رئیس امور شعب بانک مهر اقتصاد استان گیلان با اشاره به خدمات و تسهیلات بانک مهر اقتصاد اظهار داشت: این بانک اقدامات قابل توجهی در زمینه ترویج و پیاده سازی اصول بانکداری اسلامی و حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی صورت داده است.

در ادامه این دیدار مدیر کل بیمه خدمات درمانی عملکرد بانک مهر اقتصاد را مثبت ارزیابی کرد و افزود این بانک با توجه به تنوع تسهیلاتی و شرایط پرداخت تسهیلات کمک شایانی را به مشتریان می کند اکبری ادامه داد خدمات درمانی برای استفاده از تسهیلات بانک مهر اقتصاد در جهت رفاه همکاران و بیمه خدمات درمانی اعلام آمادگی می نماید .

 

استان گیلان اشتغال اقتصاد اقتصاد مقاومتی ایجاد اشتغال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر