کد خبر: 379785 A

سرهنگ فلاح‌کریمی خبر داد:

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی گیلان اعلام کرد: سارقان النگو قاپ شهرهای رشت ، انزلی و لاهیجان با شش فقره سرقت در شهرستان لاهیجان دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا از لاهیجان، سرهنگ فرهاد فلاح کریمی امروز در جلسه انتظامی استان بیان کرد: در پی وقوع چند فقره النگو قاپی از زنان مسن و سالخورده در شهرستان لاهیجان، دستگیری سارقان با تعامل ماموران انتظامی در دستور کار کارآگاهان آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی گیلان بیان داشت: با تحقیقات همه جانبه پلیسی سرانجام ماموران انتظامی به راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت مشکوک شده و موفق به دستگیری آنان شدند.

سرهنگ فلاح کریمی با بیان اینکه یکی از متهمان دستگیر شده زندانی فراری است،تصریح کرد: متهمان که 27 و 28 سال سن دارند ،در تحقیقات تکمیلی کارآگاهان آگاهی به سرقت موتورسیکلت و پنج فقره قاپیدن النگو از دست زنان مسن و سالخورده در شهرستان‌های رشت، بندر انزلی و لاهیجان اعتراف کردند.

سرهنگ فلاح کریمی از مردم خواست، در صورت مشاهده افراد مشکوک و پرسه زن در کوچه‌های خلوت و جلوی مغازه‌ها بلافاصله با تلفن 110 و یا 130 آگاهی تماس بگیرند .

رییس پلیس آگاهی استان گیلان افزود: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

پلیس آگاهی سرقت فرماندهی انتظامی موتورسیکلت لاهیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر