کد خبر: 359369 A

ایلنا: فرمانده انتظامی سیاهکل از دستگیری سارقان و ماخران احشام در سیاهکل خبر داد.

به گزارش  ایلنا از رشت، مجید نیکوئی ظهر امروز در جلسه انتظامی گیلان بیان کرد: ماموران انتظامی و پلیس آگاهی دستگیری سارق یا سارقان احشام را به طور ویژه پیگیری کردند.

نیکوئی تصریح کرد: ماموران انتظامی با بررسی تخصصی و فنی توانستند یکی از سارقان که دارای سابقه بود، را شناسایی کرده و دستگیر کنند.

وی به انتقال سارق مذکور به پلیس آگاهی این شهرستان اشاره کرد و افزود: متهم در بازجویی فنی پلیس به سه فقره سرقت احشام با همدستی چهار نفر دیگر اعتراف کرده است.

فرمانده انتظامی سیاهکل خاطرنشان کرد: متهمان با توجه به شواهد به سرقت احشام اعتراف کردند.

نیکوئی از دستگیری یک مالخر خبر داد و بیان کرد: در بازرسی از منزل مالخر مذکور دو راس گوساله مسروقه کشف شد و به مالباختگان تحویل داده شده است.

وی ادامه داد: توجه نکردن به توصیه‌های پلیس، کوتاهی در استفاده از وسایل حفاظتی برای نگه‌داری از احشام و اعتماد بیش از اندازه به افراد ناشناس زمینه‌ساز بروز سرقت‌ها است.

فرمانده انتظامی سیاهکل در ادامه به دستگیری یک نفر سارق منزل در سیاهکل اشاره کرد و یادآور شد: با توجه به تعدادی سرقت منزل در سیاهکل ماموران موضوع را به طور تخصصی بررسی کردند.

نیکوئی با بیان اینکه متهم در بازجویی فنی پلیس به پنج فقره سرقت منزل اعتراف کرده است، افزود: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شده است.

فرمانده انتظامی آستانه‌اشرفیه نیز در جلسه مذکور به اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان اشاره کرد و بیان کرد: طرح مذکور در راستای کاهش حوادث ترافیکی و پیشگیری از وقوع تصادفات منجر به جرح و فوت در آستانه‌اشرفیه اجرایی شده است.

منوچهر محبوبی اجرای طرح برخورد با موتورسیکلت‌سواران متخلف را در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در آستانه‌اشرفیه عنوان کرد وافزود: در طرح مذکور تعداد 141 دستگاه موتورسیکلت متخلف اعمال قانون شده و روانه پارکینگ شدند.

موتورسیکلت موتورسیکلت متخلف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر