کد خبر: 352806 A

معاون استاندار گیلان خبر داد:

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گیلان بودجه تحقیقاتی این استانداری را 135 میلیون تومان ذکر کرد و یادآور شد: 200 میلیون تومان طرح‌های پژوهشی تعریف شده در استانداری داریم.

به گزارش ایلنا از رشت، محمدحسین اصغریان پیش از ظهر امروز در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی گیلان بیان کرد: سال‌های گذشته ترکیه با سوء استفاده کیوی ایران را خریداری کرد و به نام کیوی نامرغوب و نرسیده به بازار مصرف عرضه کرده است.

وی خاطرنشان کرد: تولید کیوی در ایران نسبت به ترکیه بسیار کمتر است و طرف مقابل در تلاش بود ما را به طور کامل از بازار خارج کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گیلان به کیفیت بالای کیوی تولیدی در گیلان اشاره کرد و افزود: بیش از 90 درصد کیوی صادراتی گیلان مصرف خوراکی دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گیلان با اشاره به اینکه دستورالعمل قانون از طریق سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به دستگاه‌ها اعلام شده است، افزود: دستورالعمل موضوع‌های باقی‌مانده باید از طریق دولت ابلاغ شود.

اصغریان در ادامه به بودجه تحقیقاتی‌ دستگاه‌های اجرایی گیلان اشاره کرد و تصریح‌کرد: طبق قانون یک‌درصد از بودجه دستگاه‌ها صرف تحقیقات و طرح‌های پژوهشی می‌شود.

وی استانداردسازی محصولات کشاورزی را هوشمندانه خواند و گفت: استاندارد کالا موجب جلوگیری از آسیب وارد شدن به نشان محصولات ایرانی می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گیلان بودجه تحقیقاتی استانداری گیلان را 135 میلیون تومان ذکر کرد و یادآور شد: 200 میلیون تومان طرح‌های پژوهشی تعریف شده در استانداری داریم.

استاندارد بودجه دولت محصولات کشاورزی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر