کد خبر: 242518 A

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان عنوان کرد:

رویکرد یک سال گذشته ورزش و جوانان گیلان در بعد ورزش قهرمانی بود، اما رویکرد امسال، پیگیری طرح های عمرانی و رسیدگی به نیروی انسانی است.

با مساعدت استاندار گیلان در افزایش اعتبار سالن نیمه تمام تختی لاهیجان، این سالن تا پایان تیرماه سال آینده به‌ بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت، پس از بازدید صبح امروز، نجفی استاندار گیلان از پروژه‌های عمرانی لاهیجان، مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: با مساعدت استاندار، سالن نیمه تمام چند منظوره تختی این شهرستان که در برف سال گذشته هم دچار تخریب شده بود با افزایش اعتبارات استانی تا پایان تیرماه سال آینده افتتاح می‌شود.

مسعود رهنما افزود: این طرح ورزشی که با یک میلیارد و۲۰۰میلیون تومان اعتبار هزینه شده ۴۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امسال نیز یک میلیارد تومان از اعتبارات استانی ویک میلیارد از اعتبارات ملی تخصیص دارد با حمایت استاندار به اعتبارات استانی برای تکمیل این سالن اضافه شد.

وی در ادامه گفت: رویکرد یک سال گذشته اداره کل ورزش وجوانان گیلان در بعد ورزش قهرمانی بود که گیلان توانست رتبه چهارم را در بازی‌های آسیایی و ساحلی آسیا به دست آورد اما رویکرد امسال پیگیری طرح‌های عمرانی ورسیدگی به نیروی انسانی است.

مسعود رهنما افزود: در راستای پیگیری طرح‌های نیمه تمام عمرانی افزایش اعتبار برای تکمیل سالن تختی لاهیجان، نخستین گام در جهت افزایش سرانه فضاهای ورزشی گیلان بود که با حمایت وتدبیر نجفی استاندار گیلان محقق شد.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: باوجود اینکه گیلان در ورزش قهرمانی و حرفه‌ای جزو استان‌های بر‌تر کشور و در جدول الف قرار دارد اما از نظر سرانه فضاهای ورزشی در رتبه بیست وسوم کشور است.

اداره کل ورزش بازی جدول مدیرکل ورزش و جوانان نیروی انسانی ورزش و جوانان ورزشی گیلان رتبه فضاهای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر