کد خبر: 239740 A

مدیر امور شهری سازمان منطقه ی آزاد انزلی:

به منظور خدمات رسانی بهتر، سریعتر به مردم، فعالین اقتصادی و کارخانجات تولیدی فعال در محدوده منطقه، دستگاه‌های مزبور به تجهیزات و امکانات ایستگاه آتش نشانی منطقه آزاد انزلی ملحق شده است.

مدیر امور شهری سازمان منطقه ی آزادانزلی گفت: با اضافه شدن یک دستگاه خودروی آتش نشانی مدرن Isuzu، و یک دستگاه بالابر آتش نشانی، امکانات و تجهیزات ایستگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی این منطقه افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت، اکبرقاسم نژاد با بیان خبر فوق اظهار داشت: بنا به دستور مسرور رئیس هیات

مدیره و مدیرعامل سازمان، به منظور خدمات رسانی بهتر، سریعتر و هم چنین افزایش ظرفیت و توان خدمات رسانی به مردم، فعالین اقتصادی و کارخانجات تولیدی فعال در محدوده منطقه، دستگاه های مزبور به تجهیزات و امکانات ایستگاه آتش نشانی منطقه آزاد انزلی ملحق شده است.

وی با بیان اینکه آتش نشانی این منطقه در یک سال اخیر با توجه به استقرار در ایستگاه‌ جدید، خرید تجهیزات و

ماشین آلات پیشرفت‌های مناسبی داشته است افزود: برگزاری دوره های متوالی آموزشی به پرسنل ایستگاه برای بالا بردن عملکرد در مواجه با حوادث، تکمیل امکانات عملیاتی و دیگر موارد مورد نیاز از جمله برنامه های اجرا شده است تا با بالا بردن سطح کمی و کیفی خدمات، شاهد افزایش میزان رضایت مندی در میان مردم و فعالین

اقتصادی نسبت به خدمات ایستگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی منطقه آزاد انزلی باشیم.

مدیر امور شهری سازمان منطقه آزاد انزلی حفاظت از سلامت مردم و شاغلان منطقه و نیز جلوگیری از آسیب

رسیدن به اموال و دارایی‌ های فعالان اقتصادی را مهمترین وظیفه و کارکرد مرکز آتش ‌نشانی منطقه برشمرد و

خاطرنشان کرد: با عنایت به توسعه محدوده منطقه آزاد انزلی، بررسی های کارشناسی برای ایجاد ایستگاه آتش نشانی در سمت شرقی محدوده در حال انجام می باشد تا بر توان و سرعت عملیاتی - خدماتی مجموعه آتش‌نشانی و خدمات ایمنی این سازمان افزوده شود.

آتش نشانی خدمات رسانی خدمات رسانی به مردم سلامت کارشناسی سازمان منطقه آزاد امکانات انزلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر