کد خبر: 236672 A

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان: بیش از ۲۵ هزار نفر در گیلان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان هستند مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان نیز گفت: ۲۵ هزار و ۵۰۰ فرهنگی از گیلان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان کشور هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان: بیش از ۲۵ هزار نفر در گیلان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان هستند مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان نیز گفت: ۲۵ هزار و ۵۰۰ فرهنگی از گیلان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان کشور هستند.

به گزارش ایلنا، ' مهدی حاجتی ' افزود: صندوق ذخیره فرهنگیان، سرمایه گذاری در جایی مطمئن با بیشترین سود در آموزش و پرورش است.

وی با بیان این مطلب که اعتماد به صندوق ذخیره فرهنگیان کمتر شده، اظهار کرد: بایستی اعتماد را به بدنه آموزش و پرورش برگردانیم.

وی خاطر نشان کرد: صندوق ذخیره فرهنگیان در بخش های مختلف از جمله راه اندازی شرکت صنایع تبدیلی، ایجاد مرکز آموزشی رفاهی و ساخت شرکت تولید قایق و کشتی با همکاری منطقه آزاد می تواند در گیلان سرمایه گذاری کند.

در ابتدای این مراسم قربانعلی رضایتی نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان در گیلان گفت: امروز در سال ۹۳ حدود ۲۰ سال از عمر صندوق می گذرد و فراز و نشیب هایی که داشته و خبرهایی که از صندوق به گوش ما میرسد و درآمدی که از صندوق در پایان دوره اشتغال معلمین و آغاز بازنشیتگی شان پرداخت می شود قابل قیاس با گذشته نیست.

وی افزود: امسال ۹۲۰ میلیارد ریال برای همکارانی که در مهر ماه بازنشسته شدند از طریق صندوق پرداخت شده است. البته استان گیلان دارای پنتانسیل های بسیار قوی و غنی است و انتظارات ما تا امروز آن اهداف مورد نظر برآورده نشده است.

رضایتی با بیان اینکه گیلان دارای پتانسیل های گردشگری، تولید محصولات کشاورزی وبنادر کشتیرانی است که صندوق ذخیره فرهنگیان می تواند در این زمینه ها سرمایه گذاری کندتصریح کرد: ما حدود ۷ پیشنهاد به تهران ارائه کردیم چون افتتاح دفتر صندوق ذخیره مطرح شد باتوجه به سرمایه صندوق در کشور یکسری انتظاراتی داریم. و موقعیت صندوق در افکار فرهنگیان بالاست. با حضور دکتر غندالی و نمایندگان محترم و پییگریهای بروز و جدی آقای حاجتی در تمامی زمینه ها بدون تردید هر آنچه که شما در گیلان منظور می کنید به نتیجه خواهد رسید.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان استان گیلان اشتغال سرمایه سرمایه گذاری کشتی گردشگری محصولات کشاورزی صندوق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر