کد خبر: 223427 A

با همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی اجرا شد؛

طرح گاز رسانی به مدارس روستاهای سرخشکی، چپر پرد زمان، چپر پرد پایین، فتاتو و کویشا با همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی در محدوده این منطقه اجرا شد.

طرح گاز رسانی به مدارس روستاهای سرخشکی، چپر پرد زمان، چپر پرد پایین، فتاتو و کویشا با همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی در محدوده این منطقه اجرا شد.

به گزارش ایلنا از انزلی، این عملیات عمرانی خدماتی بنا به دستور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان و پس از بازدید و امکان سنجی نیازهای مدارس محدوده منطقه از سوی مدیران سازمان و با هماهنگی مدیران مدارس مقاطع مختلف تحصیلی آغاز و با اجرای عملیات لوله کشی گاز و نصب پکیج‌های گازی در این مدارس طی یک ماه گذشته مورد بهره برداری قرار گرفته است.

با بهره برداری از امکانات گازی در خصوص گرمایش مدارس این روستا‌ها، علاوه بر امکان بهره‌مندی دانش آموزان و کادر آموزشی از گرمای مطلوب در فصول سرد سال، ضریب امنیت جانی نیز به دلیل کنار گذاشتن بخاری‌های نفتی افزایش یافته است.

از سوی دیگر این سازمان در راستای تأمین شرایط بهداشتی مناسب برای دانش آموزان، در حال اجرای طرح تامین آب آشامیدنی سالم، تعمیر سرویس‌های بهداشتی و آبخوری مدارس روستاهای محدوده منطقه آزاد انزلی است که تا چند روز آینده این پروژه‌های نوسازی و تجهیز در این مدارس نیز به پایان می‌رسد.

بالا بردن استانداردهای تجهیزات آموزشی، کمک آموزشی و بهداشتی مدارس محدوده منطقه از اولویتهای آموزشی، فرهنگی سازمان منطقه آزاد انزلی است که این طرح در راستای این راهبرد کلان سازمان به اجراء درآمده است.

گفتنی است ایجاد زیرساخت‌ها و امکانات لازم برای اتصال به شبکه اینترنت، تجهیز و تأمین تجهیزات لازم کمک درسی - آزمایشگاهی، ساخت و نوسازی کلاس‌های درسی، طرح پوشش هماهنگ دانش آموزان و برگزاری دوره‌های کمک آموزشی و فرهنگی برای دانش آموزان، از جمله اقداماتی است که این سازمان در طول سال‌های اخیر در سطح مدارس محدوده منطقه اجرا کرده است.

اینترنت پوشش دانش آموزان سرویس های بهداشتی گاز سازمان منطقه آزاد مدارس انزلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر