کد خبر: 213054 A

معاون فرماندار ماسال خبر داد:

بانوان ماسالی در زمینه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی، فعالیت و مشارکت دارند و می‌توانند با این پشتکاری که دارند الگویی برای دیگر شهرستان‌ها باشند.

معاون فرماندار ماسال از راه اندازی بازارچه خود اشتغالی بانوان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، اسماعیل قاسمی، در جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده این شهرستان اظهار کرد: بانوان در فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی در سطح جامعه مشارکت و نقش‌آفرینی‌های مهمی دارند.

وی با بیان اینکه بازارچه خود اشتغالی بانوان در این شهرستان راه‌اندازی می‌شود، افزود: این بازارچه فرصت مناسبی برای ارائه توانمندی‌های اقتصادی و صنایع دستی بانوان است که در بهبود وضعیت اقتصادی خانواده نقش اساسی دارد.

معاون فرماندار ماسال با بیان اینکه امروزه بانوان مسئولیت‌های وسیعی در سطح جامعه دارند، گفت: بانوان در زمینه‌های متعدد مشغول به فعالیت هستند.

قاسمی با اشاره به اینکه بانوان به عنوان سرمایه‌های جامعه نیمی از کشور را تشکیل می‌دهند، تصریح کرد: آن‌ها از جایگاه و اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند و لازم است برنامه‌ریزی‌های درستی در راستای کارآمدی نقش زنان در جامعه و خانواده صورت بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: بانوان ماسالی در زمینه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی فعالیت و مشارکت دارند و می‌توانند با این پشتکاری که دارند الگویی برای دیگر شهرستان‌ها باشند.

معاون فرماندار ماسال با بیان اینکه طرح خانواده مطهر در بین کارکنان ادارات و خانواده‌های این شهرستان برگزار می‌شود، اظهار کرد: در این طرح آموزش‌های لازم در خصوص نقش و اهمیت نماز در زندگی روزانه صورت می‌گیرد.

اجتماعی و اقتصادی جامعه خانواده زنان سرمایه سیاسی و اقتصادی صنایع دستی فرماندار بانوان ماسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر