کد خبر: 213048 A

امروز؛

دختران مسلمان ما با حجاب اسلامی خود برای کشور افتخار آفریدند و تهمت‌ها را از بین بردند.

امام جمعه رشت ظهر امروز، با مدال‌آوران گیلانی در بازی‌های آسیایی دیدار کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، آیت‌الله زین‌العابدین قربانی ظهر امروز در دیدار با مدال‌آوران گیلانی در بازی‌های آسیایی با تبریک عید غدیر و پیروزی ورزشکاران استان اظهار کرد: بدن‌سازی و سالم‌سازی جسم از ویژگی‌های ورزش است.

وی انتقال فرهنگ اسلامی و جمهوری اسلامی را از ویژگی‌های ورزش قهرمانی عنوان کرد و افزود: ورزشکاران ایرانی با آداب اسلامی و رفتار انسانی در مسابقه‌های بین‌المللی حضور پیدا می‌کنند و مردم دنیا متوجه عظمت اسلام و انقلاب اسلامی می‌شوند.

قربانی با اشاره به تلاش دشمنان در بد جلوه دادن احکام اسلامی، خاطرنشان کرد: دشمنان حجاب را مانع فعالیت‌های اجتماعی، اقتصادی و… بانوان در جامعه عنوان می‌کنند اما دختران مسلمان ما با حجاب اسلامی خود برای کشور افتخار آفریدند و تهمت‌ها را از بین بردند.

امام جمعه رشت کسب مدال قهرمانی بانوان در مسابقه‌های بین‌المللی را دارای تاثیرگذاری بسیار خواند و بیان کرد: امروز بانوان در عرصه‌های مختلف ورود پیدا کرده‌اند و تعداد دانشجویان دختر بیش از پسران است.

وی با بیان اینکه اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران بالا‌تر از پرچم کفر و الحاد در مجامع بین‌المللی بزرگ‌ترین تبلیغ برای نظام است، تصریح کرد: ایران جزیره‌ای امن در منطقه محسوب می‌شود و دارای منطق جهانی است.

قربانی بر غلبه بر نفس توسط ورزشکاران تاکید کرد و گفت: پیامبر(ص)، ائمه(ع) و مسئولان به موضوع مذکور توجه ویژه دارند.

اسلام و انقلاب ایران بازی جامعه جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی ایران حجاب مسلمان مدال رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر