کد خبر: 213012 A

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان خبر داد:

برگزاری دوره تربیت استاد فرق و مذاهب برای مقابله با نحله‌های انحرافی از مهم‌ترین برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی گیلان در چند سال اخیر است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان از برگزاری دوره تربیت استاد فرق و مذاهب، جهت مبارزه با جریانات انحرافی در گیلان خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، حجت‌الاسلام جمال یاری با اشاره به تلاش دشمن برای گسترش نحله‌های انحرافی، گفت: بهترین راه مبارزه با نحله‌های انحرافی راه اندازی مراکز پژوهشی در حوزه‌های نرم افزاری وسخت افزاری است.

وی تصریح کرد: بدون شک گرایش بعضی از افراد به این فرقه‌ها از روی آگاهی و تحقیق نیست، بلکه کاملا جاهلانه است، بنابراین در صورت اطلاع‌رسانی صحیح و به موقع می‌توان با آن مبارزه کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه برای ارتقای سطح آگاهی اقشار مختلف جامعه، نیازمند جهاد فرهنگی هستیم، افزود: کارگاه آموزش جریان‌شناسی نحله‌های انحرافی برای اقشار تاثیرگذار و برگزاری نشست‌های تخصصی بهترین راه و روش برای ارتقای سطح آگاهی جامعه خواهد بود.

حجت الاسلام یاری به برنامه‌های این اداره کل جهت مبارزه با جریانات انحرافی اشاره کرد و گفت: دوره تربیت استاد فرق و مذاهب برای مقابله با نحله‌های انحرافی از مهم‌ترین برنامه‌های این سازمان در چند سال اخیر است.

وی متذکر شد: با گسترش شیوه‌های تبلیغی در جهان امروز، باید با راه اندازی مراکز پژوهشی و اندیشه‌های اسلامی در حوزه‌های نرم افزاری و سخت افزاری در استان‌ها و ارتباط با مراکز علمی آموزشی در جهت ترویج دین مبین اسلام تلاش کرد.

حجت‌الاسلام یاری در پایان خاطرنشان کرد: برای خنثی سازی توطئه دشمن در به انحراف کشاندن جوانان، ضروری است با یک تلاش جهادی و بامشارکت و همکاری همه دست اندرکاران، عرفان حقیقی و واقعی را به نسل جوان معرفی و در مبارزه جدی با نحله‌های انحرافی در کشور مبادرت کنیم.

ارتقای سطح تبلیغات اسلامی جامعه جهان دین مبین اسلام نسل جوان برگزاری گیلان مذاهب انحرافی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر