کد خبر: 212930 A

معاون سازمان صنعت و معدن گیلان خبر داد:

سومین نمایشگاه سالانه معدن و صنایع معدنی و همایش فرصت‌های سرمایه گذاری در معدن و پنجمین کنفرانس مهندسی معدن با حضور گسترده فعالان معدن و صنایع معدنی استان گیلان از ۲۲ الی ۲۴مهرجاری در تهران برگزار می‌شود.

معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از حضور فعالان معدن و صنایع معدنی گیلان در سومین نمایشگاه سالانه معدن و صنایع معدنی و دو همایش بزرگ دیگر خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، کریم توکل نیا از برگزاری سومین نمایشگاه سالانه معدن و صنایع معدنی و همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و پنجمین کنفرانس مهندسی معدن با همکاری سازمان نظام مهندسی معدن ایران، انجمن مهندسی معدن ایران، سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی و سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی خبر داد.

وی با اشاره به حضور گسترده فعالان معدن و صنایع معدنی استان گیلان در این سه رویداد بزرگ معدنی کشور تصریح کرد: فرصت مناسبی برای مدیران و صاحبان معادن و صنایع معدنی و استادان و دانشجویان در این رشته قرار گرفته است.

رئیس سازمان نظام مهندسی معدن گیلان افزود: سومین نمایشگاه سالانه معدن و صنایع معدنی و همایش فرصت‌های سرمایه گذاری در معدن و پنجمین کنفرانس مهندسی معدن ۲۲ لغایت ۲۴ مهر ماه در ضلع جنوبی مصلی بزرگ امام خمینی(ره) در تهران برگزار می‌شود.

به گفته وی، معرفی توانمندی‌ها و دستاوردهای بخش معدن در توسعه صادرات و معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری و نیز معرفی آخرین تکنولوژی‌های ماشین آلات و خدمات در معادن از جمله مهم‌ترین اهداف برگزاری این سه رویداد بزرگ معدنی کشور است.

استان گیلان امام خمینی ایران زمین سازمان صنعت معدن و تجارت استان سازمان صنعت و معدن صنایع و معادن صنعت معدن و تجارت فرصت های سرمایه گذاری معدن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر