کد خبر: 208088 A

به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

امروز همزمان با شهادت جوادالائمه(ع) از تندیس چهار مادر شهیدان امام‌پناهی، شمسی‌پور، هدایت‌پناه و ادبی مهذب که هر یک سه فرزند خود را تقدیم اسلام کردند، رونمایی شده است.

تندیس چهار مادری فومنی که هر یک سه شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب کرده‌اند، در نخستین میدان این شهر رونمایی شد.

به گزارش ایلنا از فومن، همزمان با هفته دفاع مقدس و سالروز شهادت جوادالائمه(ع) و با حضور جمع کثیری از مردم، خانواده‌های شهدا و ایثارگران و مسئولان از تندیس چهار مادر فومنی که هر یک سه شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب کرده‌اند، در نخستین میدان این شهر(میدان پاسداران) رونمایی شد.

فرمانده سپاه ناحیه فومن در این مراسم ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدا اظهار کرد: امروز همزمان با شهادت جوادالائمه(ع) از تندیس چهار مادر شهیدان امام‌پناهی، شمسی‌پور، هدایت‌پناه و ادبی مهذب که هر یک سه فرزند خود را تقدیم اسلام کردند، رونمایی شده است.

علی توشه افزود: این تندیس‌ها توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) قرب کوثر و با همت ستاد کنگره ۸ هزار شهید گیلان ساخته شده است.

وی اظهار کرد: مادران اسوه‌های صبر و بردباری هستند که در برهه‌های سرنوشت‌ساز تاریخ ایران اسلامی با ایثار و هدایت فرزندان خود به جبهه‌های حق علیه باطل در سرنوشت ایران اسلامی نقش برجسته‌ای داشتند.

انقلاب ایران اسلامی خانواده های شهدا دفاع مقدس دوران دفاع مقدس رونمایی مادر شهید تندیس فومن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر