کد خبر: 207970 A

مدیر عامل منطقه آزاد انزلی:

فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی، فضای کسب و کار را رونق می‌دهد.

مدیر عامل منطقه آزاد انزلی گفت: فعال شدن واحدهای تولیدی‌ و صنعتی موجب رونق فضای کسب و کار می‌شود و خروج از رکود تورمی در فضای اقتصادی کشور را رقم می‌زند.

به گزارش ایلنا از انزلی، رضا مسرور در نشست تخصصی با اعضای هیئت مدیره انجمن سرمایه‌گذاران و کارآفرینان منطقه آزاد و معاون مالیات ارزش افزوده گیلان اعمال معافیت‌ها در منطقه آزاد انزلی را از اولویت‌های کاری این سازمان عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه نشست‌های تخصصی برای تعامل بین بخش‌خصوصی و دولتی و برطرف شدن دغدغه‌ها برگزار شده است، تصریح کرد: برطرف شدن مشکل سرمایه‌گذاران در منطقه آزاد انزلی مهم‌ترین اقدام است.

مدیر عامل منطقه آزاد انزلی با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاران نقش مهمی در رونق اقتصادی و اشتغالزایی این منطقه دارند، گفت: با تعامل صورت گرفته در کوتاه‌ترین زمان معافیت مالیاتی برای فعالان اقتصادی در منطقه آزاد انزلی اعمال شده است.

وی با بیان اینکه فعال شدن واحدهای تولیدی‌ و صنعتی موجب رونق فضای کسب و کار می‌شود، خاطرنشان کرد: فعالیت این واحدها خروج از رکود تورمی در فضای اقتصادی کشور را رقم می‌زند.

در نشست مذکور اعضای هیئت مدیره انجمن سرمایه‌گذاران و کارآفرینان منطقه و معاون مالیات ارزش افزوده گیلان، رئیس امور مالیاتی بندر انزلی و مدیران و معاونان اقتصادی منطقه آزاد انزلی مسایل و ابهامات واحدهای تولیدی و تجاری فعال در محدوده این منطقه درباره مالیات بر ارزش افزوده را مورد بحثو بررسی قرار دادند.

بخش خصوصی سرمایه گذاران کسب و کار مالیات مالیات بر ارزش افزوده معاون هیئت مدیره منطقه آزاد انزلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر