کد خبر: 201535 A

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان؛

فروش‌های فوق العاده با ۵ تا ۱۵درصد تخفیف از پانزدهم شهریور ماه تا پنجم مهر ماه در فروشگاه‌های لوازم التحریر، کیف و کفش، روپوش مدارس در سراسر استان برپا می‌شود.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از برگزاری نمایشگاه پاییزه در رشت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت، مجید زیرک با اشاره به درپیش بودن ایام بازگشایی مدارس و لزوم مدیریت بر بازار و تنظیم قیمت‌ها، از برگزاری نمایشگاه پاییزه در رشت خبر داد و گفت: این نمایشگاه از بیستم لغایت بیست و هشتم شهریور ماه در نمایشگاه دائمی رشت برگزار می‌شود.

وی انواع کیف و کفش، لوازم التحریر، روپوش مدارس، مواد غذایی و پروتئینی را از جمله اقلام مورد عرضه در این نمایشگاه عنوان کرد و افزود: اقلام موجود در این نمایشگاه با ۵ تا ۱۵ درصد تخفیف به شهروندان ارائه خواهد شد.

وی همچنین از برپایی فروش‌های فوق العاده خبر داد و افزود: فروش‌های فوق العاده با ۵ تا ۱۵درصد تخفیف از پانزدهم شهریور ماه تا پنجم مهر ماه در فروشگاه‌های لوازم التحریر، کیف و کفش، روپوش مدارس در سراسر استان برپا می‌شود.

زیرک با اشاره به قوانین مصوب وزارت صنعت، معدن وتجارت در برپایی نمایشگاه‌های عرضه کالا گفت: به منظور امنیت و حفظ سلامت شهروندان از این پس برپایی نمایشگاه‌ها تنها در سازه‌های ثابت، واجد بیمه و با تمامی امکانات نمایشگاهی برپا می‌شود.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان همچنین از همکاری شهرداری در ارائه سرویس ایاب و ذهاب نمایشگاه پاییزه جهت رفاه حال شهروندان رشتی خبر داد و افزود: اتوبوس و تاکسی ون در اختیار شهروندان جهت بازدید از این نمایشگاه قرار داده می‌شود.

وی همچنین از ارائه محصولات و تولیدات صنعتی و تولیدی استان به منظور حمایت از تولید کنندگان گیلانی در نمایشگاه پاییزه رشت خبر داد.

نمایشگاه پاییزه شهر رشت از ۲۰ لغایت ۲۸ شهریور ماه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب پذیرای شهروندان خواهد بود.

اتوبوس تاکسی حمایت از تولید سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان سلامت شهرداری کیف و کفش مواد غذایی وزارت صنعت معدن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر