کد خبر: 189926 A

رئیس ستاد دکتر روحانی در فومن؛

طبق سیاست دولت تدبیر و امید، امروز هیچکسی حق ندارد اعتدال را به نام خود مصادره کرده و از آن بهره برداری شخصی کند، چرا که اعتدال برای همه مردم است و در شهرستان فومن نیز همین امر صدق میکند.

اعتدال گرایان فومن، طی نشستی از همه گروه‌های سیاسی این شهرستان دعوت کرده و با توصیه به همگرایی و وحدت برای پیشرفت و توسعه شهرستان فومن به بحثو تبادل نظر پرداختند.
به گزارش ایلنا از فومن، این نشست که به دعوت علی شفاهی، رئیس ستاد دکتر روحانی در شهرستان فومن، برگزار شد، جوانانی از طیف‌های مختلف سیاسی شهرستان، ائم از موافقان و مخالفان نماینده شهرستانهای فومن و شفت و جوانان اصولگرا، جریان حزب الله، اصلاح طلب و اعتدال گرا حضور داشتند.
در ابتدای این نشست، علی شفاهی ضمن خیر مقدم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات مسلمین و محکوم کردن جنایات اسرائیل در عزه و گروه‌های داعش و تکویری در عراق و سوریه گفت؛ امروز رمز موفقیت جهان اسلام و ایران اسلامی وحدت و همگرایی تمامی گروههای سیاسی با افکار متفاوت در برابر دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب است.
وی اعتدال را برگرفته از قرآن و واژه‌ای عقلانی و همه فهم دانست و بیان داشت؛ افراط و تفریط به دین و کشور ضربه وارد می‌کند که این مهم مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز هست.
شفاهی افزود؛ طبق سیاست دولت تدبیر و امید، امروز هیچکسی حق ندارد اعتدال را به نام خود مصادره کرده و از آن بهره برداری شخصی نماید، چرا که اعتدال برای همه مردم است و در شهرستان فومن نیز همین امر صدق می‌کند.
رئیس ستاد دکتر روحانی در فومن ارتباط نزدیک خود و نماینده مردم شهرستانهای فومن وشفت را مورد اشاره قرار داد و بیان داشت، امروز دیگر انتخابات تمام شده و همه باید دست به دست هم دهند تا دولت تدبیر بتواند به وظایف خود در قابل مردم جامه عمل بپوشاند.
وی فضای رسانه‌ای فومن را پرکار دانست و گفت؛ ما می‌خواهیم پای جوانان فومنی به مرکز استان باز شده و پیشرفت نمایند که در این راستا نیازمند کمک همه مسئولین و گروه‌ها هستیم.
شفاهی کنار رفتن جریان سنتی و روی کار آمدن جوانان با فکر و اندیشه نو و تحصیلات را مورد اشاره قرار داد و افزود؛ این نشست نباید سیاسی دیده شود بلکه باید با رویکرد اجتماعی به آن نگریست.
مقرر شد این جلسات به صورت ماهیانه تداوم داشته و از افرادهای مختلفی جهت حضور در این مجموعه استفاده گردد.
در پایان آقایان دکتر نوری استاد دانشگاه، علیرضا فرخ بخت رئیس سابق دانشگاه آزاد فومن و شفت و جمعی دیگر از اعضاء به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

اسلام و انقلاب جهان اسلام حزب الله دولت دین سوریه قرآن گروه های سیاسی مقام معظم رهبری سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر