کد خبر: 189882 A

رئیس مجمع نمایندگان گیلان؛

این ایام دیگر چپ و راست اهمیت ندارد و مدیران باید فرزند زمان خود باشند.

این ایام دیگر چپ و راست اهمیت ندارد و مدیران باید فرزند زمان خود باشند.

به گزارش ایلنا از رشت، حمیدرضا خصوصی، ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان اقتصاد تک محصولی نفت و وابستگی دولت به آن را از مشکلات کشور عنوان کرد.
وی با اشاره به اینکه نمی‌توان از یک دستگاه و یک فرد به تنهایی انتظار اصلاح داشت، افزود: برای مقابله با آسیب‌ها باید آسیب‌شناسی دوباره صورت گیرد.
خصوصی ادامه داد: در راستای اقتصاد مقاومتی، باید درون‌جوش و نجات‌دهنده پیش رویم و بتوانیم تا توان ثروت‌آفرینی کشور افزایش یابد و این موضوع مربوط به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.
نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: افزایش توان ثروت‌آفرینی کشور به معنای دعوت از کارآفرینان برای برون‌رفت از تک فروشی محصول نفت است.
وی بی‌انضباطی مالی و نبود شفافیت در اقتصاد را از دیگر مشکلات کشور ذکر کرد و افزود: این امر زمینه را برای بروز فساد در بخش‌های مختلف ایجاد کرده است.
وی با بیان اینکه بی‌اعتمادی مردم به کارگزاران ثمر داده است، تصریح کرد: همه باید دست به دست دهیم تا این آشفته بازار اصلاح شود.
رئیس مجمع نمایندگان گیلان پایداری در تامین مالی را راهبرد دیگری برای نجات اقتصاد کشور برشمرد و یادآور شد: نباید وابسته به درآمدهای نفتی باشیم ضمن اینکه افزایش شفافیت و سلامتی مهم است.
خصوصی برخورداری از نیروهای متعهد و کارآمد در کشور را بسیار مهم خواند و خاطرنشان کرد: باید از الگوهای اقتصاد بومی برآمده از اقتصاد اسلامی استفاده کنیم.
وی خصوصی‌سازی را راه نجات کشور در تولید و اقتصاد کشور دانست و متذکر شد: ظرفیت بسیار زیادی در استفاده از توان بخش‌خصوصی برای بهبود محیط کسب و کار و میدان دادن به آن‌ها در گیلان و کشور وجود دارد و می‌توانیم از سرمایه‌گذاران بهره‌مند شویم.
خصوصی با بیان اینکه باید به تعاون توجه شود، تصریح کرد: این ایام دیگر چپ و راست اهمیت ندارد و مدیران باید فرزند زمان خود باشند.
وی با تاکید بر اینکه خط قرمز ما دفاع از نظام و رهبری و راه شهدا است، یادآور شد: جبهه اعتدال، جبهه اسلام است.
رئیس مجمع نمایندگان گیلان گفت: امروز مسیر حق، اعتدال و تدبیر و امید است و باید از مشاوران علمی در استان بهره گرفته شود.
خصوصی با اشاره به اینکه تعامل ویژه‌ای بین مدیران و نمایندگان وجود دارد، گفت: استاندار موضوع توسعه گیلان را دنبال می‌کند که جای تقدیر دارد.

اقتصاد کشور بخش خصوصی ثروت قرآن کار و رفاه اجتماعی مراسم تودیع و معارفه مشکلات نماینده مردم وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر