کد خبر: 174946 A

تصمیم بجای رئیس شورای شهر رشت؛

این کارگروه با عضویت مدیران مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری گیلان و مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت تشکیل و راه‌اندازی می شود.

رضا جمشیدی‌چناری در نشست مسئولان حوزه روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه امروزه رسانه‌ها نقش مهمی در توسعه پایدار شهرها دارند، اظهار کرد: کارگروه رسانه و توسعه شهری رشت تشکیل می‌شود.

به گزارش ایلنا از رشت وی افزود: تبیین حقوق شهروندی در جامعه، بررسی چالش‌ها و ظرفیت‌های توسعه رشت به عنوان بزرگترین کلانشهر شمال کشور و بهره‌گیری از نظرات نخبگان حوزه رسانه در این راستا از اهداف تشکیل کارگروه رسانه و توسعه شهری رشت است.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت، گفت: این کارگروه با عضویت مدیران مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری گیلان و مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت تشکیل و راه‌اندازی می شود.

جمشیدی‌چناری با تاکید براینکه رسانه‌ها چشمان بیدار جامعه هستند، تصریح کرد: کارگروه رسانه و توسعه شهری رشت نقش سیاست‌گذاری رسانه‌ای برای توسعه شهر را برعهده دارد و در حوزه‌های گردشگری، مسجدمحوری، فرهنگی و مذهبی، اجتماعی و ورزشی فعالیت می‌کند.

وی با بیان اینکه شورای اسلامی دورچهارم رشت برآمده از بطن نخبگان و فرهیختگان این شهر است، خاطرنشان کرد: رسانه‌ها نقش مهمی در راستای معرفی ظرفیت‌های بکر رشت دارند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت، با اشاره به برگزاری نخستین نشست توسعه پایدار در خبرگزاری اایرنا، اظهار کرد: این نشست‌ها در سایر رسانه‌های گیلان و با حضور اعضای شورای شهر ادامه می‌یابد و خروجی آن اطلاع‌رسانی در مورد طرح‌های شهری و مشارکت مردم در مدیریت شهری است.

جمشیدی‌چناری با اشاره به نقش رسانه‌ها در توسعه پایدار شهرها، گفت: کارگروه رسانه و توسعه شهری رشت با حضور فعالان رسانه‌ای تشکیل می‌شود.

توسعه پایدار جامعه حقوق رئیس شورای اسلامی شهر رسانه روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شورای شهر مطبوعات نخبگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر