خبرگزاری کار ایران

| 09:48   
کد خبر : ۱۳۹۳۸۵۷

نظارت و بازدید میدانی سرپرست سازمان از طرح‌های عمران روستایی منطقه آزاد انزلی

سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی ضمن گفت وگو با مجریان و شرکت‌های مشاور طرح‌های در حال احداث، از نزدیک با مسائل مرتبط با اجرای طرح آشنا شده و دستورات لازم جهت سرعت بخشیدن به فرآیند تکمیل طرح ها صادر کرد.

نظارت و بازدید میدانی سرپرست سازمان از طرح‌های عمران روستایی منطقه آزاد انزلی

به گزارش ایلنا از رشت، در راستای اجرای نظارت میدانی بر طرح‌های عمران روستایی که از سوی مدیریت سازمان منطقه آزاد انزلی در دستور کار قرار دارد، اکبر نیازی سرپرست این سازمان به همراه معاون فنی و زیربنایی و مدیران مربوطه از طرح های در دست اقدامِ که با مشارکت این سازمان در روستاهای طالب آباد، لیجارکی و گلشن واقع در محدوده منطقه در حال اجرا می باشند، بازدید به عمل آورد.

در جریان بازدید فوق که اعضای شورای اسلامی روستاهای مزبور حضور داشتند؛ سرپرست سازمان ضمن گفتگو با مجریان و شرکت های مشاور طرح های در حال احداث، از نزدیک با مسائل مرتبط با اجرای طرح آشنا شده و دستورات لازم جهت سرعت بخشیدن به فرآیند تکمیل طرح ها صادر کرد.
 
بنا بر این گزارش طرح‌های زیرساختی و عمران روستایی سه روستایی که مورد بازدید و بررسی سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی قرار گرفت، شامل تعریض خیابان و آسفالت کوچه‌ها در روستای طالب آباد، طرح‌های گردشگری ساحلی در لیجارکی و اجرای طرح آموزشی در گلشن می‌باشند.
 
منطقه آزاد انزلی با مساحت ۲۲۵۰ هکتار دارای ۵ روستا با جمعیت در حدود ۶ هزار نفر در محدوده خود می باشد که مشاغل مرتبط با صیادی، کشاورزی، خدمات گردشگری و اشتغال در واحدهای تولیدی-خدماتی فعال در این منطقه؛ تنوع شغلی ساکنین نخستین منطقه آزاد شمال کشور را به خود اختصاص می‌دهد.
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز