خبرگزاری کار ایران

| 03:30   
کد خبر : ۱۳۹۱۴۲۱

بهره برداری بیش از ۱۷۰ طرح نوسازی مدارس گیلان در هفته دولت

مدیرکل نوسازی مدارس گیلان از افتتاح ۱۷۸ طرح این اداره کل با بیش از ۴۸۰ میلیارد ریال هزینه در ۳ شهرستان استان هفته دولت امسال خبر داد.

بهره برداری بیش از ۱۷۰ طرح نوسازی مدارس گیلان در هفته دولت

به گزارش ایلنا از رشت، علی دقیق گفت: هفته دولت امسال، ۱۷۸ طرح این اداره کل با ۴۸۴ میلیارد ریال هزینه در شهرستان‌های شفت، رضوانشهر و تالش به بهره بردای می‌رسد.

وی با اشاره به بهره برداری از طرح‌های ساخت و مقاوم سازی ۵ واحد آموزشی با هزار و ۵۲۸ مترمربع زیربنا در این ۳ شهرستان، افزود: طرح‌های مدرسه جدید ۳ کلاسه شهید رحمانی در روستای درزی کَری حویق تالش، مقاوم سازی مدرسه ۸ کلاسه شهید صیاد شیرازی در جوکندان تالش، تکمیل مدرسه‌ی شهید نظری روستای اَرده‌ی رضوانشهر، مدارس جدید ۶ کلاسه شهید نورانی تازه آباد رضوانشهر و مدرسه ۲ کلاسه مقداد در روستای لیفکوه خندان شفت از جمله طرح‌هایی است که قرار است در هفته دولت به بهره برداری برسد.

مدیرکل نوسازی مدارس گیلان همچنین از افتتاح طرح آسفالت و بهسازی محوطه‌ی ۷۹ مدرسه با ۶۷ هزار مترمربع مساحت در هفته دولت خبر داد و گفت: استانداردسازی سامانه‌ی گرمایشی ۲۴ مدرسه در استان شامل جایگزین کردن شوفاژ با بخاری‌های گازی، از دیگر طرح‌هایی است که در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز