خبرگزاری کار ایران

| 07:02   
کد خبر : ۱۳۸۷۹۸۶

سرپرست جدید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان معرفی شد

سرپرست جدید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان با حضور نماینده عالی دولت در استان و معاون توسعه مدیریت و امور مجلس سازمان برنامه و بودجه کشور معرفی شد.

سرپرست جدید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان معرفی شد

به گزارش ایلنا از رشت،  با حضور استاندار گیلان و معاون توسعه مدیریت و امور مجلس سازمان برنامه و بودجه کشور و با صدور حکمی از سوی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه، "محمدرضا رستمی" به عنوان سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان منصوب و معرفی شد.

استاندار گیلان در جلسه معرفی سرپرست جدید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، گفت: باید منطبق با برنامه راهبردی دولت مردمی و انقلابی سیزدهم، توزیع اعتبارات و تنظیم بودجه به همه شهرستان‌ها و مناطق نگاه به صورت عادلانه باشد.

اسدالله عباسی افزود: میزان رضایتمندی مردم با اعمال مدل مناسب توزیع اعتبارات در استانها و توجه به شرایط هر استان که اکنون در دستور کار سازمان برنامه و بودجه است،  افزایش می یابد.

وی با اشاره به اهتمام دولت برای تسریع در برنامه های توسعه ای و زیربنایی و تاکید بر همکاری و هم افزایی بیش از پیش تیم اقتصادی استان، خواستار رشد نگاه متعالی مدیران و متولیان امر برای ارائه خدمات در شان به مردم استان گیلان شد.

رحمان پلیمی معاون توسعه مدیریت و امور مجلس سازمان برنامه و بودجه کشور نیز در این جلسه با قدردانی از اهتمام موجود در استان در پیشبرد اهداف و اسناد بالادستی در راستای خدمت به مردم، ابراز امیدواری کرد سرپرست جدید بتواند با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به «عدالت‌محوری»، « انقلابی‌گری»، «مردم‌داری»، «پاکدستی و فسادستیزی»، «قانون‌مداری» و مفاد «عهدنامه مدیران» در دولت مردمی، با اتخاذ تدابیر مناسب در حل مشکلات استان‌ کوشا باشد.

در این جلسه همچنین از تلاشهای شراره کاووسی، رئیس سابق سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان  قدردانی شد.

محمدرضا رستمی دانش‌آموخته دکتری علوم اقتصادی با گرایش اقتصاد مالی و سیاست‌های پولی از دانشگاه علامه طباطبایی دارای سوابقی همچون رئیس امور شرکت‌ها و توسعه مشارکت‌های مردمی سازمان برنامه‌وبودجه، معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی مرکز پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری سازمان برنامه‌وبودجه کشور، معاون استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان لرستان و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه استان ایلام است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز