خبرگزاری کار ایران

| 19:49   
کد خبر : ۱۳۸۴۲۴۸
به ریاست شهردار رشت؛

جلسه مرتبط با بند (ت) تبصره شش قانون بودجه کشور برگزار شد

جلسه مرتبط با بند (ت) تبصره شش قانون بودجه کشور به ریاست رحیم شوقی شهردار رشت، ویسی معاون معماری و شهرسازی، یزدانی مدیر منطقه یک، مدیران بازرسی و حراست و مدیر حقوقی شهردار در سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

جلسه مرتبط با بند (ت) تبصره شش قانون بودجه کشور برگزار شد

به گزارش ایلنا از رشت، شهردار رشت در این جلسه ابراز داشت: نگاه ما در شهرداری کمک حداکثری به شهروندان است و مدیران مناطق پنجگانه به ویژه منطقه یک شهری باید در همین راستا و به عنوان اولویت اول اهتمام جدی تری به مساله رسیدگی به پرونده‌های بند ت داشته باشند.

شوقی افزود: از شهرداری منطقه یک شهری انتظار دارم از این به بعد در پایان هر هفته تعداد پرونده‌های ایجاد شده و پرونده‌هایی که مورد بررسی قرار گرفته‌اند را اطلاع رسانی کند.
 
ویسی معاون معماری و شهرسازی در این جلسه بیان داشت: تاکنون ۱۲۲ پرونده مرتبط با بند ت مورد رسیدگی قرار گرفته است.
 
ویسی ادامه داد: ۸۸ فقره از این پرونده‌ها مربوط به منطقه یک، ۱۵ فقره مربوط به منطقه دو، ۶ پرونده مربوط به منطقه سه، ۱۰ فقره مربوط به منطقه چهار و سه پرونده مربوط به منطقه پنج است.
 
وی تصریح کرد: بسیاری از شهرهای پیش رو کشور در مورد رسیدگی به این دست از پرونده‌ها آمار بالایی را به خود اختصاص داده‌اند. بنابراین مناطق پنجگانه شهرداری رشت هم باید در این فرآیند کمی سرعت عمل به خرج دهند تا بیش از اینها زمان از دست نرود.
یوسف یزدانی مدیر منطقه یک شهری هم در این جلسه آماری در مورد وضعیت پرونده‌های بند ت منطقه یک، ارایه داد.
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز