کد خبر: 373797 A

در جلسه با مدیرکل بنیاد شهید گلستان مطرح شد:

ایلنا: مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان از تزریق نشدن به موقع منابع مالی ساخت پروژه مجتمع فرهنگی و توانبخشی ایثارگران گلستان ابراز تاسف کرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از گرگان به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، ابراهیم مبارک‌قدم در جلسه روند اجرایی، وضعیت کاربری، اعتباری و نواقص موجود در ساخت پروژه مجتمع فرهنگی و توانبخشی ایثارگران گلستان طی نشستی با مدیران کل بنیاد شهید استان سه راهکار اجرایی را برای تسریع در بهره‌برداری از این پروژه ارائه کرد و افزود: پروژه در حال ساخت مجتمع فرهنگی و توانبخشی ایثارگران از پروژه‌های بزرگ در مقیاس استانی است که به لحاظ زیربنا و تاسیسات، ویژگی‌های خاص خود را دارد.

وی تصریح کرد: اداره کل راه و شهرسازی به جهت عام‌المنفعه بودن و انتفاع ایثارگران و جانبازان محترم از مزایای پروژه، برای تسریع در بهره‌برداری آن، احساس مسؤولیت می‌کند.

مبارک‌قدم با ابراز تاسف از تزریق نشدن به موقع منابع مالی و اعلام نهایت همکاری برای تسریع در بهره‌برداری پروژه، اظهار داشت: برای بهره‌برداری پروژه در مدت زمان کوتاه و مشخص، لازم است ارزیابی مالی از اقدامات باقی مانده، تغییر کاربری و رفع نواقص پروژه، به موازات هم در مدت مقرر انجام شود.

در ابتدای این نشست، مدیرکل بنیاد شهید گلستان نیز خواستار تسریع در بهره‌برداری از پروژه مجتمع فرهنگی و توانبخشی ایثارگران استان به جهت ارائه تسهیلات به این قشر شد.

در پایان، مقرر شد پیشنهادات مشترک راه و شهرسازی و بنیاد شهید در جلسه‌ای با حضور مسؤولان بنیاد شهید کشور، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و معاونت عمرانی استانداری مورد تصمیم‌گیری نهایی قرار گیرد.

مجتمع فرهنگی و توانبخشی ایثارگران استان گلستان در ورودی روستای توشن در جنوب غربی شهرستان گرگان در زمینی به متراژ 7 هزار متر مربع و در چهار طبقه، در حال ساخت است.

برای احداث این پروژه تاکنون 92 میلیارد و 390 میلیون ریال هزینه شده و هم‌اکنون حدود 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

بنیاد شهید روابط عمومی منابع مالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر