کد خبر: 212878 A

جشن تجلیل از فرزندان ممتاز اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه گلستان با حضور فرزندان اعضای هیأت علمی، کارکنان و خانواده های آنان برگزار شد.

جشن تجلیل از فرزندان ممتاز اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه گلستان با حضور فرزندان اعضای هیأت علمی، کارکنان و خانواده های آنان برگزار شد.

به گزارش ایلنا از گرگان، در ابتدای این مراسم متن پیام فرهاد یغمایی، ریاست دانشگاه به دانش آموزان، توسط معاون دانشجویی و فرهنگی قرائت شد. در بخشی از این پیام آمده است: به یمن نامگذاری سال فرهنگ از سوی مقام معظم رهبری، و بهره گیری و به آفرینی آن در عمق بخشی به سیاست های راهبردی دانشگاه و به تعبیر معظم له حرکت به سوی جهاد علمی، و همچنین افتخار خدمتگذاری و حضور اینجانب برای نخستین بار در محفل حافظان و هادیان دانشگاه که با تعلیم و تربیت شایسته و شورآفرین فرزندان خود، موجب سرور و غرور توسعه علمی منطقه و کشور، و گامی در جهت عینیت بخشی به جهاد علمی شده اید، بهترین‌ها را برایتان آرزومندم.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: فرزندان ممتازم، تاکید اکید این همراه و همدل شما آن است که عمر با برکت خود را در جهت علم آموزی و آگاهی بخشی به جامعه صرف کنید چنانکه امام صادق(ع) می فرماید: «دوست ندارم جوانان شما را جز در دو حالت ببینم؛ دانشمند و یا دانشجو» زیرا «آنکه در جوانی اش دانش بیاموزد آموخته اش مانند نقش بر سنگ است.»

اجرای سرود توسط فرزندان ممتاز کارکنان دانشگاه، قرائت قرآن توسط حافظ خردسال، نمایش کودکان، مسابقات فرهنگی و نقاشی، موسیقی زنده و نمایش گروه طنز از دیگر برنامه های این مراسم بود.

امام صادق تعلیم و تربیت خانواده دانش آموزان قرآن کودکان معاون مقام معظم رهبری موسیقی یمن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر