کد خبر: 212875 A

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استان گلستان:

همه امور زندگی اجتماعی و فردی نیازمند استاندارد سازی است و تولید کنندگان و ارائه کنندگان خدمات نیز باید کار صحیح به شیوه صحیح و استاندارد را سرلوحه کار خود قرار دهند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گلستان در همایش گرامیداشت روز جهانی استاندارد با ذکر این مطلب که استانداردهای مصرف ما در ایران با معیارهای جهانی فاصله بسیار زیادی دارد، بیان داشت: ما در زمینه مصرف، استاندارد‌ها را رعایت نمی‌کنیم.

به گزارش ایلنا از گرگان، عباس نیاوند همچنین حیطه مدیریت را حیطه‌ای لازم الاجرا برای استاندارد دانست و گفت: برخی از مدیران موفق و برخی موثرند و برخی نه حائز اثر مثبت و نه حائز نام نیکی هستند.

وی تصریح کرد: مدیریت حیطه‌ای است که باید استانداردهای لازم برای آن تعیین و تدوین شود و مدیران پس از گذراندن این استاندارد‌ها و پس دادن آزمون مربوطه، مدیریت یک سیستم را عهده دار شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گلستان موفقیت یک مجموعه را مرهون مدیران جسور و کار‌شناسان فکور دانست و گفت: برای رسیدن به نتیجه مطلوب تنها کار را درست انجام دادن ملاک نیست بلکه کارِ درست و نیک و صالح انجام دادن حائز اهمیت بیشتری است.

نیاوند در جمع فعالان عرصه تولید و صنعت، همه امور زندگی اجتماعی و فردی را نیازمند استاندارد سازی دانست و از تولید کنندگان و ارائه کنندگان خدمات نیز خواستار انجام کار صحیح به شیوه صحیح و استاندارد شد.

در این همایش معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گلستان، مشاور ریاست سازمان ملی استاندارد ایران و مسئول نظارت عالیه بر آزمایشگاه‌های همکار، جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، مدیران واحدهای تولیدی، مدیران کنترل کیفیت و سایر فعالان حوزه استاندارد و تولید حضور داشتند.

استان گلستان استاندارد ایران دستگاه های اجرایی استان رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت صنعت مدیریت انسانی امور منابع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر