کد خبر: 210432 A

مدیرکل حمل و نقل پایانه‌های استان گلستان خبر داد؛

مدیرکل حمل و نقل پایانه‌های استان گلستان از تردد حدود ۴۰ میلیون و ۳۰۰ هزار دستگاه وسیله نقلیه در جاده‌های استان گلستان خبر داد.

مدیرکل حمل و نقل پایانه‌های استان گلستان از تردد حدود ۴۰ میلیون و ۳۰۰ هزار دستگاه وسیله نقلیه در جاده‌های استان گلستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از گرگان، مهدی میقانی اظهار داشت: تابستان امسال از تاریخ اول تیرماه ۱۳۹۳ لغایت ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۳،۴۰ میلیون و ۳۰۰ هزار دستگاه خودرو در محورهای مواصلاتی استان گلستان تردد داشته‌اند که این آمار نشان می‌دهد میزان تردد نسبت به سه ماهه بهار سال جاری بیش از ۱۱ درصد افزایش داشته است.

وی تصریح کرد: بر اساس اطلاعات دریافتی از سامانه ترافیک برخط مرکز مدیریت راه‌های اداره کل حمل و نقل و پایانه‌ها سهم خودروهای سنگین از این تردد در ۲۸ محور مواصلاتی استان گلستان معادل ۱۲ درصد کل تردد استان بوده است.

مدیرکل حمل و نقل پایانه‌های استان گلستان عنوان کرد: در نیمه نخست امسال شاهد تردد حدود ۴۰ میلیون و ۳۰۰ هزار دستگاه وسیله نقلیه در جاده‌های استان گلستان بودیم که این تردد در سه ماهه تابستان نسبت به سه ماهه بهار حدود ۱۱ درصد رشد داشته است.

می‌قانی بیان کرد: در این مدت بر اساس گزارش‌ دستگاه‌های تردد شمار برخط یک میلیون و ۹۲۴ هزار و ۹۳۸ خودرو وارد استان گلستان شده و یک میلیون و ۸۹۴ هزار و ۲۷۰ وسیله نقلیه از استان خارج شده‌اند.

وی، متوسط سرعت تردد بهاره در شبکه راه‌ها را ۸۳ کیلومتر در ساعت عنوان کرد و متذکر شد: در فصل تابستان متوسط سرعت تردد ناوگان ۸۳ کیلومتر ثبت شده است که ضمن تاکید بر پرهیز از سرعت غیرمجاز توسط رانندگان رانندگی ایمن را برای حفظ ایمنی راننده و سرنشینان را توصیه می‌کنیم.

استان گلستان ترافیک جاده های استان حمل و نقل خودرو رشد محورهای مواصلاتی محورهای مواصلاتی استان وسیله نقلیه تردد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر