خبرگزاری کار ایران

| 08:22   
کد خبر : ۱۳۹۶۰۹۶
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان:

پیوستن بازیکنان ملی‌پوش به تمرینات تیم بسکتبال شهرداری گرگان از ۱۵ مهر

درباره بازیکن خارجی شتاب‌زده عمل نمی‌کنیم

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان با بیان اینکه تمرینات تیم از دو هفته قبل آغاز شده است، گفت: سه بازیکن ملی‌پوش این تیم از ۱۵ مهر به تمرینات تیم اضافه می‌شوند.

پیوستن بازیکنان ملی‌پوش به تمرینات تیم بسکتبال شهرداری گرگان از ۱۵ مهر

به گزارش ایلنای گلستان، سیدمصطفی هاشمی درباره تمرینات تیم بسکتبال شهرداری گرگان، زمان اضافه شدن بازیکنان ملی‌پوش و جذب بازیکن خارجی اظهارکرد: تمرینات تیم از دو هفته قبل آغاز شد و در حال حاضر و در غیاب بازیکنان ملی‌پوش با دیگر بازیکنان از جمله آذری، یوسف‌وند، منجی، قلی‌زاده، شیخی، کلاسنگیانی، علی‌اکبری و چهار بازیکن جوانی که قرار است در تمرینات به تیم اضافه شوند، تمرینات را انجام می‌دهیم.

وی گفت: ارسلان کاظمی، نوید رضایی‌فر و سینا واحدی که بازیکنان ملی‌پوش تیم هستند نیز بعد از ۱۵ مهر به جمع بازیکنان تیم اضافه می‌شوند.

وی بیان کرد: تقریباً همه تیم‌های مطرح شرایط مشابهی دارند و با توجه به نبود بازیکنان ملی‌پوش، مجبوریم به‌صورت کج‌دار و مریز تمرینات را پی بگیریم. هرچند بازیکنان در تمرینات از نظر جسمانی به آمادگی خوبی می‌رسند اما برای انجام‌ کارهای تاکتیکی، زمان کمی در اختیار داریم. با این حال همه تلاش خود را انجام می‌دهیم تا برای اول آبان که بازی‌های لیگ شروع می‌شود، آمادگی نسبی خوبی داشته باشیم.

هاشمی درباره شروع بازی‌های سوپرلیگ بسکتبال غرب آسیا هم گفت: بازی‌ها از ماه اکتبر شروع می‌شود اما هنوز تاریخ دقیقی برای آغاز بازی‌ها اعلام نشده است.

وی در ادامه با اشاره به جذب دو بازیکن خارجی به تیم بسکتبال شهرداری گرگان اظهارکرد: عنوان کردن پیش از موعد و شتاب‌زده بازیکن خارجی به نفع تیم و باشگاه نیست. باید منتظر بمانیم بازیکن خارجی وارد ایران شود و تست پزشکی بدهد. به هر حال سعی می‌کنیم بازیکن خارجی که جذب می‌کنیم در وهله نخست جوابگوی تیم و باشگاه و پس از آن پاسخگوی هواداران باشد.

هاشمی با بیان اینکه مجموعه شهرداری گرگان قبل از در اختیار قراردادن همه امکانات، حس حمایت را به تیم منتقل کرده است، گفت: نخستین چیزی که از شهرداری و شورای شهر حس کردم این است که قلب‌شان با تیم است و بعد هم تلاش کردند امکانات سخت‌افزاری و پتانسیل‌های خود را در اختیار تیم قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد: بسکتبال ورزش اول گرگان و این تیم متعلق به مردم این شهر است. در ایران چنین هوادارانی نداریم. سرمربی و بازیکنان می‌آیند و می‌روند بنابراین نباید از آنها تابو بسازیم. هر پیروزی و شکستی به یک نفر ختم نمی‌شود بلکه به همه برمی‌گردد. این یک کار جمعی است و همه در برد و باخت‌ها شریک هستند. به‌طور قطع امسال هم هواداران بسکتبال، حمایت لازم را از تیم شهرشان انجام خواهند داد و من نیز همه تلاشم را می‌کنم تا شرمنده هواداران نشوم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز