خبرگزاری کار ایران

| 04:11   
کد خبر : ۱۳۸۸۷۲۳
مدیر کل بیمه سلامت استان:

۱۰۰ تخت دیالیز با تعرفه بیمه سلامت در گرگان راه‌اندازی شده است

مدیرکل بیمه سلامت استان گلستان گفت: گلستان رتبه اول جذب منابع صندوق بیماران خاص را در کشور دارد و ۱۰۰ تخت دیالیز با تعرفه بیمه سلامت در گرگان راه‌اندازی شده است.

۱۰۰ تخت دیالیز با تعرفه بیمه سلامت در گرگان راه‌اندازی شده است

به گزارش ایلنای گلستان، سید محمد حسینی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیش از یک میلیون و ۲۰۷ هزار نفر معادل ۶۰ درصد جمعیت استان تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند.

وی ادامه داد: سهمیه استان در بیمه ایرانیان ۵۶ هزار نفر بود که با رایزنی صورت گرفته بیش از ۲۴۷ هزار نفر در سال گذشته بیمه شدند و البته برای ۵ دهک اول رایگان است.

حسینی بیان گرد: گلستان رتبه اول جذب منابع صندوق بیماران خاص و صعب العلاج در کشور را دارد و در سال قبل برای ۴ هزار نفر ۱۲ میلیارد تومان اعتبار را جذب استان کردیم.بیمه سلامت سقف عقد قرارداد با موسسات را حذف کرده است.

وی افزود: ۱۰۰ درصد داروخانه‌های بخش خصوصی گلستان نسخه‌های بیمه سلامت را پوشش می‌دهند. ۱۰۰ تخت دیالیز با تعرفه بیمه سلامت در گرگان راه‌اندازی شده است.

وی خاطر نشان کرد: در سال گذشته ۴ هزار بیمار خاص در گلستان ۱۲ میلیارد تومان خدمات دریافت کردند. از پاییز سال گذشته تا به امروز ۳ هزار و ۵۲۵ نفر به بانک ملت و ۶۶۴ نفر به بانک مهر ایران جهت دریافت تسهیلات ۵۰ میلیونی معرفی شده‌اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز