کد خبر: 135694 A

نماینده مینودشت و کلاله:

نه تنها سهامداران بلکه همه مردم استان منتظرند تا دولت محترم مشکلات این پروژه ملی را برطرف کنند. / منافع پتروشیمی گلستان فقط به ۹۴ هزار سهامدار آن نمی‌رسد، بلکه همه یک میلیون و ۷۰۰ هزار شهروند گلستانی از آن منتفع خواهد شد.

ایلنا - گرگان: نماینده مردم مینودشت و کلاله در مجلس شورای اسلامی گفت: راه اندازی پتروشیمی گلستان مطالبه جدی همه مردم استان بوده و باید جدی‌تر پیگیری شود.
به گزارش خبرنگار ایلنا از گرگان، «عبدالکریم رجبی» گفت: نه تنها سهامداران بلکه همه مردم استان منتظرند تا دولت محترم مشکلات این پروژه ملی را برطرف کنند.
به گفته وی، منافع پتروشیمی گلستان فقط به ۹۴ هزار سهامدار آن نمی‌رسد بلکه همه یک میلیون و ۷۰۰ هزار شهروند گلستانی از آن منتفع خواهد شد.
وی با بیان اینکه مجمع نمایندگان استان به طور جدی در حال رایزنی با مسئولان اجرایی کشور هستند، یادآور شد: مجمع نمایندگان نمی‌تواند نسبت به مطالبات ده‌ها هزار سهامدار این شرکت بی‌تفاوت باشد و به همین جهت در تلاش است تا همه چالش‌های فراروی آن‌را برطرف سازد.
رجبی تصریح کرد: نمایندگان استان خود را موظف به پیگیری این مساله می‌دانند و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.
نماینده مردم مینودشت و کلاله تاکید کرد: با اقدامات انجام شده در ماه‌های اخیر چشم انداز پروژه پتروشیمی گلستان مثبت و امیدوارکننده است.

پتروشیمی دولت شهروند مجلس شورای اسلامی مشکلات نماینده مردم استان مردم جدی گلستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر