کد خبر: 106933 A

افتتاح شعبه اقماری تامین اجتماعی در گالیکش یکی از خواسته های مهم مردم این شهرستان بود و این خود با تسهیل خدمات رسانی و جذب مشتری بیشتر نقش مهمی در گسترش تامین اجتماعی به ویژه در شرق استان گلستان دارد.

ایلنا: شعبه اقماری تامین اجتماعی با حضور امام جمعه، مدیر کل تامین اجتماعی استان، فرماندار و شهردار و سایر مسئولان استانی و شهرستانی در گالیکش افتتاح شد.
به گزارش ایلنا از گالیکش، در مراسم افتتاح این شعبه، فرماندار با تاکید بر اهمیت خدمات رسانی مطلوب به مردم گفت: راه اندازی شعب تامین اجتماعی در این شهرستان و تسهیل خدمات رسانی به عموم مردم کاری خداپسندانه است.
رحمان صباغیان افزود: خدمات رسانی و گسترش بیمه تامین اجتماعی با تلاش، پیگیری و مدیریت عالمانه مدیر کل تامین اجتماعی گلستان در شهرستان گالیکش پیشرفت خوبی داشته است و امروز نیز بحثتأمین اجتماعی یکی از تأکیدات مقام معظم رهبری است و با توجه به اهمیت آن در بسط عدالت اجتماعی همه دستگاه‌ها می‌بایست برای گسترش آن همکاری نزدیکی داشته باشند.
صباغیات در خاتمه تأکید کرد: همه باید خدمتگذار صادق نظام اسلامی باشیم و از هیچ کوششی برای خدمات رسانی سریع و دقیق دریغ نورزیم چراکه صاحبان اصلی نظام و انقلاب همین مردم هستند که اکنون بطور کامل از خدمات رایگان تأمین اجتماعی بهره‌مند هستند.
در این مراسم مدیر کل تامین اجتماعی گلستان نیزگفت: افتتاح شعبه اقماری تامین اجتماعی در گالیکش یکی از خواسته‌های مهم مردم این شهرستان بود و این خود با تسهیل خدمات رسانی و جذب مشتری بیشتر نقش مهمی در گسترش تامین اجتماعی به ویژه در شرق استان گلستان دارد.
محمد حیدری‌نژاد افزود: در گذشته مردم گالیکش برای انجام امور بیمه‌ای خود در زیر ریزش باران و یا گرمای شدید تابستان، مسافتی را می‌پیمودند و به شعبه می‌نودشت می‌رفتند ولی اکنون بیمه شدگان و کارفرمایان می‌توانند از خدمات شعبه خود گالیکش استفاده کنند و در وقت و زمان خود نیز صرفه جویی نمایند.
وی خاطر نشان کرد: گسترش تامین اجتماعی‌‌ همان گسترش عدالت اجتماعی است و باید همه مسئولان نسبت به بسط آن انجام وظیفه کنند تا در نظام اسلامی تمامی قشرهای کم درآمد از مزایای تامین اجتماعی بهره‌مند شوند چرا که صاحبان انقلاب و نظام به فرموده تاریخی حضرت امام خمینی(ره) همین محرومان جامعه هستند.

استان گلستان امام جمعه انقلاب تامین اجتماعی خدمات رسانی درآمد صرفه جویی مسئولان استانی و شهرستانی مقام معظم رهبری نظام اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر